Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Motosikletclub kulüb evi hakkında

BAŞKAN YÜZBAŞI Roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosikletclub kulüb evi hakkında

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır kulub evi ile ilgili arayışlarımız var belediye kanadından çözelim istedik ama olmadı. Hızlandırmak adına bir kaç girişimimiz oldu sizide bilgilendirmek istedim. 1.Amaç her çarşamba nereye gideceğiz derdinden kurtulmak 2.Olarak her gittiğimiz mekana çayda içsek adam başı en az 20 en fazla 100 tl gibi bir rakam ödüyoruz. Burada kendi çayımızı kendimiz yapacağız. Hatta giderken 2 bira alıp gidebileceğiz.Gönül rahatlığıyla gidebileceğimiz yer olacak
    Gelelim asıl mevzuya
    Kumburgaza Fatih ustanın 2 yan dükkanı var en son kira olarak 800 TL ye düştü orayı tutabiliriz.yada beylikdüzü tarafında bir yer bakabiliriz. Fakat beylikdüzü olunca kiralar 2000 den başlıyor. Bu kirayı aidatlardan değilde ben bu işte varım diyenler arasında bölüşeceğiz. (sürekli katılamayan arkadaşlara haksızlık olmasın diye böyle düşündük) Kumburgaz olursa kişi başı 100 tl Beylikdüzü olursa en az 200 tl gibi bir rakam söz konusu oda 2000 TL ye bulursak
    Herkesin görüşünü merak ediyorum. Sizden ricam lütfen görüş veya öneri belirtin.

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Rüzgarı Ruhunda Hisset

YÖNETİM ModeratörU.ÇAVUŞ ghostworm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika kumburgaz güzel bir konum gibi, bakım, yıkama vs ..

Fatih ustanın yakın olması bir avantaj zaten her gün bizden birisi ziyaret ediyor çok iyi olur benim fikrim ortak nokta

VIA_P3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÇAVUŞ JunioR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kumburgaz olursa daha iyi bence maddi açıdan daha iyi ustaya yakınlık açısından iyi birazda Silivri Çerkezköy açısından iyi hemde sürmeye sebep (buda bencil düşüncem; motor koyacak yerim yok Beylikdüzü olursa motoru orada bırakırım musadeniz olursa )

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

U.ÇAVUŞ ICEBERG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kumburgaz orta noktada olması,fatih ustaya yakın olması ve kira avantajı da olmasından dolayı bana daha mantıklı geliyor.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderator ModeratörU.ÇAVUŞ CONTACI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben lokasyon olarak doğru , fiyat olarakta olabilecek uygunlukta olduğunu düşünüyorum

SM-J810F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

U.ÇAVUŞ Blackbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fatih ustanın orası mükemmel olur. Farklı faliyetlerde yapabiliriz. Orası uygun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

U.ONBAŞI Mamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten uzun zamandir Fatih Usta'nin orasi buluşma noktasi oldu o açıdan mantikli bence hem herkesin de bildigi yer. Mantikli bir nokta bence ama kis geliyor, yagmur su basmasi vs gibi seyleri de goz onunde bulundurmak gerekebilir.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YÖNETİM ModeratörTEĞMEN ETKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de şöyle bir önerim var başkanın gerçi yazmışsın aidattan ödemeyelim diye ama tam tersi aidattan ödeyelim giderleri hesaplayıp aidatı ona gore arttıralım (40-50) zaten çarşambaları dediğin gibi gelen adam 20 30 veriyo 3 çarşamba gelse 60+20 aidat 80 tl masrafı var bunun yerine 40 yada 50 tl verip (alkol harici) içeceğini de içmiş olur hatta tost makinamı koyup tost bile yapılabilir.
    Ayrıca yanlış anlaşılmasın 10 kişi tutarsa oraya para vermeyen üye rahatsız olabilir yiyip içme konusunda bu sebepten hep gelmek te istemeyebilir.
    Benim fikrim bu.
    Kumburgaz uygun lokasyon.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

U.ÇAVUŞ ryumanjison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul / Büyükçekmece
    Bu olaya tum kulup olarak ok verilirse o dukkan in kucuk kalacagini dusunuyorum.Burada boyle bir işe katilim fazla olacak ise ona gore gerekirse daha buyuk bir yere girilebilir..Lokasyon benim icinde uygundur

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi