PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SİS FARLARI İÇİN BEYİN VE DÜĞME SEÇİMİ

Pacuko
30.Mart.2018, 14:59
serkanın bizim için çinden sipariş ettiği sis farlarımız gelmiş arkadaşlar. pazartesi serkan teslim alacak. şimdi bize ne lazım tabiki bu sisileri çakar yapacakbeyin ve bunları kontrol edecek düğme. hadi bakalım gelsin fikirler.

Roadcarver
30.Mart.2018, 15:01
Evet bende düğme var ama sanırım modlu değil

Pacuko
30.Mart.2018, 15:05
Evet bende düğme var ama sanırım modlu değil

abi modlar sis farlarını içinde oluyor. düğmede mod olmuyor yanlış bilmiyorsam. onun için beyin almamız gerek. bilgisi olan varsa paylaşsın yoksa ben msttech ten alıcam

BEYAZADAM
30.Mart.2018, 15:15
NC grubunda 10 fonksiyonlu bir çakar beyninin videosu vardı ama bakalım bulabilir miyim? Olmazsa MSTTECH.

Bilkan55
30.Mart.2018, 17:05
Ben basit 9 modlu beyinle çozücem işi. Fazla para vermek hoşuma gitmiyor

Pacuko
30.Mart.2018, 17:28
Ben basit 9 modlu beyinle çozücem işi. Fazla para vermek hoşuma gitmiyor

işte canım kardeşim fiyat söyle bide marka söyle örnek video foto at ;) bizde bilgilenelim

Bilkan55
30.Mart.2018, 17:57
işte canım kardeşim fiyat söyle bide marka söyle örnek video foto at ;) bizde bilgilenelimMarka vs yok [emoji23] beni biliyorsun motordaki cakar beyninden ek alirim veya baska bir seyden soker kullanırım [emoji16] en ucuz yontem ise elektrikcilerde led modulleri var onlardan uygun gucte olani almak.

Bilkan55
30.Mart.2018, 18:01
Hadi len diyeceksiniz belki ama 15 liraya aldigim f1 stop lambasinin cakar modulunu söküp kullanarak kartal gozu ledleri cakar yapmıştım. ledlere su girene kadar saglikli çalışıyordu

Pacuko
30.Mart.2018, 21:15
Len arkaya da stop yaptın ama sadece 3 metreden görünüyordu. Emeğe saygı var uğraşıyorsun eyvallah azıcık daha geliştirmen lazım. Garaj açacaz daha [emoji16]

Bilkan55
30.Mart.2018, 21:58
Len arkaya da stop yaptın ama sadece 3 metreden görünüyordu. Emeğe saygı var uğraşıyorsun eyvallah azıcık daha geliştirmen lazım. Garaj açacaz daha [emoji16] Arkadakinler ledlerden ötürü, elimde olan sıradan seritlerle yaptim. Mercekli yüksek ışık veren ledlerden bulursam onlardan yapıcam. Cakar aymi cakar ama