PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kışlık kıyafet seçimi..

CONTACI
20.Eylül.2019, 08:44
Malum sıcak havaları geride bıraktık, kışlık kıyafetleri giymenin zamanı geldi.Kim hangi kıyafeti giyiyor, kimlerde pratik çözümler var bi gözden geçirelim.
Ben mont olarak OJ extreme desert kullanıyom eksi derecelerde dahi rahatlıkla kullandığım bi mont.
Pantolon olaraksa riderdenim jean pantolonu var yeni aldım fakat içliksiz kullanamayacağımı söyleyebilirim.
Bot olarak Sidi marka kullanıyorum yağışlı havalarda ve normal 4 mevsim kullanım için gayet uygun kış soğuğunda biraz parmak ucu titretiyo:))
Eldiven olaraj Revit summit h2O modelini aldım fakat gaz hassasiyeti açısından biraz sıkıntılı olduğunu söyleyebilirim.
Yağmurluk olaraksa, decathlonun alt üst yağmurluğu tercih ettim bikaç kez yağmurda kullandım açıkçası hiç üzmedi, yağmurluk konusunu fiyat açısından uygun geçmek isteyen arkadaşlar tercih edebilirler.
Benim yazacaklarım bunlar, eksik kaldığım konuları farklı pratik çözümü olan arkadaşları yoruma bekliyorum.

SM-J810F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BEYAZADAM
20.Eylül.2019, 11:05
Benim kışa özel bir montum yok. Malum soğuk havalarda ve yağmurda kullanmıyorum :D Pantolon olarak geçen sene aldığımız kevlar pantolonu kullanıyorum. Hava soğuk ise içlik ile beraber. Malum bizim motorlar bacak kısmını hemen hemen hiç üzmüyor. Eldiven revit var ama ne olursa olsun kışlık eldiven normalden biraz daha kalın oluyor ve gerek gaz gerekse fren hassasiyeti sorunu yaşatıyor. Bot olarak yıllar önce aldığım Sidi botlarım var ama artık ayağıma olmuyor. (Büyüdüm herhalde:D:D) Bir çaresine bakacağız artık.

Pacuko
23.Eylül.2019, 10:13
daha kışa girmedik bahar aylarındayız o yüzden kolsuz neopren yelekler can kurtarıyor. iyice soğuyuyunca ise venom 4 mevsim montu kullanıyorum çok kullanışlı bir mont. fiyatına göre baya iyiydi. kışlık eldivene bir türlü alışamayanlardanım :( pantolon olarak da full kevları çekip altımada yds diablo 11 leri çekince üşümüyorum. ha bir tık daha soğuksa hava içime tech90 içliklerimi giyiyorum.