Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 38 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 29 Ekim Mangal ve Balık tutma organizasyonu

Sosyal Medya Sorumlusu Moderatör DECO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul - Kadıköy
    Üniversiteyi kazanmadan almayın bence başkanım. Okulu önemli.
    Alıntı Roadcarver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla sormayin geçen seneden beri pazarlik yapiyor benlede buda tuzu biberi oldu
    Where there is a will, there is a way ...
    where there's a will there's a way ...

Nereden
    İstanbul - Kadıköy
    Bahadır çok düzgün ve akıllı bir çocuk ancak dikkatini dağıtmayıp derslerine bakmalı, yoksa hepimizden güzel kullanır.
    Bahadır yeni ergen daha bakalim seneye kadar durulur belki

Alıntı DECO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üniversiteyi kazanmadan almayın bence başkanım. Okulu önemli.

Aynen Ulaş erteliyoruz sürekli

Nereden
    İstanbul - Kadıköy
    Aynen Ulaş erteliyoruz sürekli
    Benden ona çok selam söyleyin başkanım, 2-3 yılın hesabını yapmasın, herşey yaşında güzel, erkenden motor kullanmanın araba kullanmanın anlamı yok.

Kendine iyi bir gelecek hazırlaması daha önemli. Öpüyorum onu

Nereden
    Kapaklı
    Erken yaşta araba veya motor kullanmakla ne alakası var gelecek planlarının. Ağaç yaşken eğilir boşuna denmiş söz değil. Çocukların yaz tatillerini boşa veya keyif sürerek geçirmesi fayda dan çok zarar verebiliyor. Hayat pembe hayalleri barındırmıyor. Yapabilecekleri islerde çalışması çok daha değer katıyor hayatlara. Sözün kısası imkan var ise çocuklarımızın motorla olan ilgilerini kısıtlamayın. Bilinçli kullanıcı olmalarını sağlayın. Gerekli güvenlik önlemlerini, kıyafetleri kullanmasını öğretin ve kullanmasını sağlayın.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Raven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erken yaşta araba veya motor kullanmakla ne alakası var gelecek planlarının. Ağaç yaşken eğilir boşuna denmiş söz değil. Çocukların yaz tatillerini boşa veya keyif sürerek geçirmesi fayda dan çok zarar verebiliyor. Hayat pembe hayalleri barındırmıyor. Yapabilecekleri islerde çalışması çok daha değer katıyor hayatlara. Sözün kısası imkan var ise çocuklarımızın motorla olan ilgilerini kısıtlamayın. Bilinçli kullanıcı olmalarını sağlayın. Gerekli güvenlik önlemlerini, kıyafetleri kullanmasını öğretin ve kullanmasını sağlayın.

Aslinda bu pek ilgiyi kısıtlamak değil Mecit Bahadırı kendim götürdüm egitime motor sürmüşlüğü var fakat suan kafa cahil teker yapan drift yapan tayfaya ozeniyor biraz daha büyüsün motor suren biri olarak ona yasaklamam mumkun değil ama motor suren biri olarak tehlikeleri benden daha iyi anlamasi mumkun değil sadece biraz daha olgunlaşması lazim

Nereden
    İstanbul - Kadıköy
    Bence okul işini halletmeden, geleceğini garanti altına almadan bu işlere girmesi genç kardeşlerimin dikkatini dağıtır.

Yazları boş geçmemeli mutlaka kendini geliştirecek birşey yapılmalı. İlla çalışmak değil, yapacak bir sürü başka şey var kendini geliştirmek için.

Ağaç yaşken eğilir evet, ondan derslerine çalışsın ki köklü bir ağaç olsun eğilmesin.

2 sene erken 2 sene geç ne fark eder, kocaman bir ömrü var. 18-20 yaş hiçbir şey için geç değil.

Yarışçı olacaksa bilemem 4-5 yaşın da başlamalı o zaman.

Bunlarda benim düşüncem, isteyen istediğini yapsın.

Kardeşim 17 yaşında motor ehliyeti aldı ben karşı çıkmıştım, dinlemediler, dershaneye ve okula motorla gitti geldi, üniversite kazandı, geleceğini kurtardı.

Yani düşüncem %100 doğru demek değil.

Alıntı Raven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Moderator Moderatör _JeanGrey_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul
    Merhaba Organizasyonunuz güzel geçmiş, güzel yerler
    Bahadır için ben de yorum yapmadan geçemem sonuçta benim de kankam Alın bence hakkıdır Şaka bir yana Bahadır aklı başında bir çocuk ama tabii bizim yaştakilere değil de genç kanı kaynayan, tek teker vb yapan tayfaya özenmesi de normal. O güvenli sürüş bilincine varıp, eğitimlerini tamamlayıp alınmalı bence de. Bu konuda haklısın başkanım. Yoksa tabii hiçbirimizin çocuklarına motoru yasaklaması mümkün değil bizler kullanırken...