Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Motor tavsiye

Nereden
    34

Motor tavsiye

merhaba arkadaş lar
    motor almak istiyorum fakat kafam çok karıştı ve moralim bozuldu bu yüzden sizlerden yardım istiyorum geçen sene mt 25 le 10 bin km yol yaptıktan sonra sattım bu sene ne alacağıma karar veremedim. bütçe 20-30 bin lira bi tık yüksek motora binmek istiyorum fakat motor fiyatları uçuyor 2. El piyasası da uçuyor. sizce ne yapmam gerekiyor? teşekkür ederim

Moto Sohbet Moderatör Joyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle ne tür bir motor almayı istiyosun. Belli bir hedefin varsa ona göre hep beraber alternatiflere bakabiliriz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam Koray bence 23.000 civarı temiz cbf 600 olabilir.

Admin Pacuko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba. Tarzı biraz belirtirsen güzel makinalar var o fiyata. hali hazırda grup içi satılık makinalar bil evar. örnek cbf1000 var mt07 var bide sanırım dl 650 olacak onun dışında tarzı belirtirsen güzle bi makina avlarız senin için
    tûti-i mu'cize-gûyem ne desem lâf değil

Nereden
    34
    2 gün önce bmw g310 ve duke 390 a oturma fırsatı buldum g310 un ödeme koşulları benim için çok rahat duke 390 la aynı fiyat olmasına rağmen arada kaldım. aslında hedefim mt07 sizin yorumlarınızı merak ediyorum.

teşekkür ederim

Admin Pacuko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı core_i Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gün önce bmw g310 ve duke 390 a oturma fırsatı buldum g310 un ödeme koşulları benim için çok rahat duke 390 la aynı fiyat olmasına rağmen arada kaldım. aslında hedefim mt07 sizin yorumlarınızı merak ediyorum.

teşekkür ederim
    duke 390 için agresif diyorlar. evet kontrol edebilirsin tecrübeyle ama seçimin şu yönde olmalı rahat konforlu bir makinemi yoksa asi sokak çocuğumu. eğer 2. seçenekse kesinlikle duke ekranı beni benden aldı.
    tûti-i mu'cize-gûyem ne desem lâf değil

Bu Konu için Etiketler