Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 SUZUKİ DL650 VSTROM

BAŞKAN YARDIMCISI Pacuko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Post 2008 SUZUKİ DL650 VSTROM

Daha yeni tanışıyoruz kendisiyle ama ilk izlenim olarak iyidir kendisi. bi kere agresif değil. ne desem yapıyor. şurda viraj gördüm gel yat bakayım diyorum ''tamam abey'' diyip yatıyor. len şu aradan geçebilirmiyiz diyorum ''ayıp ettin'' deyip zınk diye giriyor. eyvahh çukur dediğimde ''sus la bebe sen daha yeni enduro kullanıcısısın bana bırak'' diyip herşeyi hallediyor. kafa aynı benim gibi. şehir içi kısa mesafeyede 500 km lik yolada mırın kırın yapmadan ''hadi gidelim bro'' diyor tek kötü alışkanlığı biraz fazla içiyor. yapma etme diyorum senin olayın değil diyorum tek başına bir büyük bitermi diyorum dinlemiyor içiyor üstüne birde cila yapıyor namussuz. şuanlık ilk depoda 2 tık kaldı ve km 264 diyor 17 litre depo var sanıp aaa iyiymiş desemde meğerse 20 litreymiş ama yiğidi öldür hakkını yeme 185 ile giderken bile konfor tavan.
    https://www.instagram.com/sadecesuruyorum/?hl=tr

BAŞKAN Roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güle güle kullan kardeşim benimde bundan sonraki motor enduro olacak

Alıntı Roadcarver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan kardeşim benimde bundan sonraki motor enduro olacak
    Ve oldu

foto atmamamışım hiç. en kısa zamanda bi donatayım

BAŞKAN Roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Duke Nukem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve oldu
    bu mesajı görmemişim evet oldu

Konu Sonu 2
    Alıntı Pacuko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha yeni tanışıyoruz kendisiyle ama ilk izlenim olarak iyidir kendisi. bi kere agresif değil. ne desem yapıyor. şurda viraj gördüm gel yat bakayım diyorum ''tamam abey'' diyip yatıyor. len şu aradan geçebilirmiyiz diyorum ''ayıp ettin'' deyip zınk diye giriyor. eyvahh çukur dediğimde ''sus la bebe sen daha yeni enduro kullanıcısısın bana bırak'' diyip herşeyi hallediyor. kafa aynı benim gibi. şehir içi kısa mesafeyede 500 km lik yolada mırın kırın yapmadan ''hadi gidelim bro'' diyor tek kötü alışkanlığı biraz fazla içiyor. yapma etme diyorum senin olayın değil diyorum tek başına bir büyük bitermi diyorum dinlemiyor içiyor üstüne birde cila yapıyor namussuz. şuanlık ilk depoda 2 tık kaldı ve km 264 diyor 17 litre depo var sanıp aaa iyiymiş desemde meğerse 20 litreymiş ama yiğidi öldür hakkını yeme 185 ile giderken bile konfor tavan.
    motoruma haksızlık etmişim çok içiyor diye anlmadım neden öyle yazmışım. açıklıyorum az içiyor. ahh dl ahh benimsemem zor oldu ama şimdi gayet iyiyiz

Bu Konu için Etiketler