Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Honda Electric Cafe Racer

BAŞKAN ÜSTEĞMEN Roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Honda Electric Cafe Racer

Gerçeğe dönüşmeyi bekleyen konseptler serimizde bugüne kadar birbirinden özel on iki tasarımı sizlerle değerlendirdik. Bağımsız tasarımcılar tarafından dünya devlerine ilham olacak nitelikle parçaların yer aldığı seride otomobil, SUV ve kamyon tasarımları yer aldı. Şimdiyse serinin ilk motosiklet projesini sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Pablo Baranoff ve Alex Guliyants ikilisinin ortak imzasıyla tasarlanan Honda Electric Cafe Racer, bu zamana kadar üretime geçmiş pek çok modele tasarımıyla meydan okuyor. Honda 125cc Cafe Racer‘dan ilham alınarak hayata geçirilen modelin kullanışlı yapısı en az tasarımı kadar dikkat çekiyor diyebiliriz.

Sıfırdan oluşturulan parçalar

Elektrikli olmasına karşın geleneksel motosiklet tasarımından ödün verilmeden çizgileri oluşturan modelde hava sirkülasyonun sağlanması adına ön bölümde farklı bir yapıya yer verilmiş. Ön taraftaki bu yapı içerisinde acil durumlarda ihtiyaç duyulabilecek ufak parçalar için küçük bir saklama alanının düşünülmüş olması da motorun keyifli detayları arasında. Tasarım içerisinde belki de en çok altı çizilmesi gereken konu parçaların tamamen sıfırdan tasarlanmış olması. Tasarımcıların verdiği bilgiye göre lastik, gövde, kotluk, ön-arka süspansiyon, jantlar ve ışıklandırmaların hepsi özgün şekilde elektronik ortamda yaratılmış. Tahmini teknik değer bazında herhangi bir bilginin bulunmadığı Honda Electric Cafe Racer projesi köşemizin ilk ve belkide en önemli motosikletlerinden birisi oldu.

ÜSTEĞMEN BEYAZADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çerkezköy
    Yahu şu elektrikli araba, motosiklet gibi şeylere bi ısınamadım gitti. Bu aletin bataryası bitince oturup onun dolmasını mı bekleyeceksin? Dağ başında bitti diyelim. Nereye takacaksın? Sesi yok bir şeyi yok. Çalışıp çalışmadığı belli değil. Benzin mi bitti. Koy benzini hemen 2 dakikada devam et.
    SAME SHIT, DIFFERENT DAY...

U.ÇAVUŞ Banderas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nilüfer/BURSA
    Ayy Beyaz Adam alemsin yaw çok güldüm yorumuna. Aslında ses olayına çözüm bulmaları lazım sesi duymadığın için özellikle mahalle arası sürüşlerde tehlike arz ediyor kör noktana gelirse çiğnersin.

ÜSTEĞMEN BEYAZADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çerkezköy
    Alıntı Banderas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayy Beyaz Adam alemsin yaw çok güldüm yorumuna. Aslında ses olayına çözüm bulmaları lazım sesi duymadığın için özellikle mahalle arası sürüşlerde tehlike arz ediyor kör noktana gelirse çiğnersin.
    Neyine güldün yorumun bee? Bataryası bitince beklemiyor musun dolmasını? Powerbank mı taşıyacan yanında?
    SAME SHIT, DIFFERENT DAY...

BAŞKAN YARDIMCISI BİNBAŞI Pacuko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BEYAZADAM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu şu elektrikli araba, motosiklet gibi şeylere bi ısınamadım gitti. Bu aletin bataryası bitince oturup onun dolmasını mı bekleyeceksin? Dağ başında bitti diyelim. Nereye takacaksın? Sesi yok bir şeyi yok. Çalışıp çalışmadığı belli değil. Benzin mi bitti. Koy benzini hemen 2 dakikada devam et.
    taşınabilir şarj aleti kullanırız elektrik candır emisyon sıfır ohhh missss
    https://www.instagram.com/sadecesuruyorum/?hl=tr

Bu Konu için Etiketler