Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Düşük Bütçeli Kasklar

Banned ASTEĞMEN Bilkan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Büyükçekmece/İst

Düşük Bütçeli Kasklar

Arkadaşlar öncelikle merhabalar, malum gelir ne ise giderleri de ona göre ayarlamaya calısıyoruz motora 5bin 6bin veriyoruz ama kasklara maalesef çok çok az bütce ayırıyoruz. sizlere kullandığım birkaç düşük bütceli kasklarımdan bahsedeceğim, sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum...

LS2 FF350
    150 lıraya aldığım bu kask eski seriydi ve Sharptan 4 yıldız almış ECE 22.05 Onay Belgeli fullface bir kasktı. Benim en cok rahat ettiğim kasklardan birisidir çünkü kafamın s beden olmasına rağmen satıcı bana m beden vermişti ve kafam içinde rahattı ama güvensizdi . genel olarak 150 lıraya alınabılecek güzel bir kasktı, vizoru kışın bol bol buğu yapsada buğu yapmadığı zaman dısarısını cok net gosteriyordu. yazın 80 km/h'a kadar nispeten ses ve rüzgar almayan bu kask 80 ve üzerinde uğultu yapmaya başlıyor, yolu cekilmez bir hale getiriyordu. kazasız 2 sene kullandım ve çokça yere düşmesinden dolayı bir daha kullanmayıp süs olarak rafta bulunan bir kasktır. Şuanda bu kask 250 lira yazık o paraya çöpe atmıs olursunuz

NCR MONSTER ÇENE AÇILIR
    120 liraya aldığım güneş vizörlü, çenesi açılabilen, sadece şeklinin hosuma gittiği, hiçbir belgesi olduğuna inanmadığım bir kasktır. Birçok kuryenın tercihi olan bu kask güvensizlikten başka hiç birşey vermiyor. sadece mecburiyetten dolayı almıştım bir daha da kullanmadım zaten. bu kaskı kullanan varsa kaldırıp çope atsın

VENOM VF-391
    Bu kaskı abim almıştı fiyatını yaklaşık 180 lira civarı diye hatırlıyorum. ECER22-05 Güvenlik sertifikalı, E9 Onay Belgeli kask başta iyi bir şeymiş gibi gözüksede tırt yani bunun yerıne LSFF350 yı kullanırım daha iyi. devamlı vizorun etrafından rüzgar alıyor ses yapıyor.

HJC CS14 Check 71
    450 lira fiyatı olan bu kask güven hissini yeterince veriyor. Almanya güvenlik standartlarından ve ECE22-05 sertifikasından geçmiş olan bu kask bolca konforlu bir kasktır yaklasık olarak 3 ay kullandım problemı kışın çok buğu yapıyor ve vizorün hareketi biraz kalitesizdi 100km/h üzerine çıkıdığında içeriye ufaktan da olsa rüzgar alıyordu. Arkadaşlar bu kaskı turing yol emniyeti seminerinden üçretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

DURT FF863 FULLFACE
    İndirimden 150 lıraya aldığım bu kask ertesi gün 200 liradan şatışa sunuldu . ECE R22-05 Güvenlik sertifikalı, E9 Onay Belgeli kask şekil olarak benim çok hoşuma gidiyor robot kaskına benziyor yapısı benımde alma nedenım bu oldu açıkcası. bu kaskı rahat kullanımından dolayı çok seviyorum bedeni tam bana göre. üzerinde sticker tasarımı yaptığım bu kasktan görünüş dolayısıyla vazgecemıyorum. kışın buğu yapıyor, vizorü berbat en ufak şeyde çızılıyor, 3 ay olmasına rağmen vizor netliğini kaybetti çoğu zaman vizorü açık kullanıyorum. vizor kolay sökulsun takılsın diye plastik vida gibi birşey yapmışlar vizoru acarken yerınden cıkıyor dusuyor vizorde beraberinde yerınden cıkıyor sinir edici bir hal alıyor. berbat bir kask. durt markası sadece kask yaptık demek için yapmış belli ki

kask çok önemli kaska verdiğim paraya acımıyorum ama kaza istatistikleri 80 km üzerinde her kaskın tırt olduğunu söylüyor yinede kaliteden ödün vermemeliyiz.
    https://www.instagram.com/sadecesuruyorum/?hl=tr

U.ONBAŞI Mamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Marushin tavsiye ederim.. En azından güvenliği garantili..

mt ravenge. ben mt ye güvenmezdim ama sharp testi sonuçları beni şaşırttı
    https://www.instagram.com/sadecesuruyorum/?hl=tr

Bu Konu için Etiketler