PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üyelerimiz hakkında tanıtıcı bilgiler

Roadcarver
31.Mart.2017, 11:20
Merhaba adım Selçuk 39 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum 2006 yılından beri motosiklet kullanıyorum reklamcılık sektöründe çalışıyorum

BEYAZADAM
03.Nisan.2017, 21:36
Merhaba, adım Ahmet. Nam-ı diğer BEYAZADAM. 45 yaşındayım. 2006 dan beri motosiklet kullanıyorum. İş güvenliği uzmanlığı yapıyorum.

Bilkan55
04.Nisan.2017, 08:07
Merhabalar, adım Doğukan siz Bilkan da diyebilirsiniz. İstanbulda yaşıyorum. Uçak bakım teknisyeniyim. 2013 yılından beri ikiteker kullanıyorum.

Pacuko
05.Nisan.2017, 13:59
Herkese merhaba, ben OBEN. 2014 yılından beri sürüyorum finansla uğraşıyorum

H o R o Z
05.Nisan.2017, 15:11
Merhaba millet, sitemiz hayırlı olsun öncelikle...
Erdem ben, yaş ve ikamet 34, memleket ve nick sebebi Denizli, fotoğraf stüdyosu işletiyor, açıktan sosyoloji okuyorum, direksiyon ve folklor eğitmeniyim.
Motosiklet aşkı 10 yılı aşmıştır.

Keyifli forumlar dilerim...

ICEBERG
07.Nisan.2017, 12:03
Merhaba arkadaşlar ben Anıl (ICEBERG) Çerkezköy/TEKİRDAĞ’da ikamet ediyorum. Ymaha Xcity maxi scooter kullanıyorum.Mekatronik teknikeriyim.2-3 yıldır motosiklet kullanıyorum.Forumumuz hayırlı olsun.

Mamba
11.Nisan.2017, 11:46
Merhaba adım Emre, afilli nick bulamadım:)
Yaşım 34, mühendisim, motorum xmax 250, taze 1 yıllık motorcuyum.
İkamet Beylikdüzü.

Görüşmek üzere, selamlar..

KaBuSs
11.Nisan.2017, 18:19
merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun
Bilal ben yaş 35 memleket Samsun ama İstanbul'da doğup büyüdüm Atatürk Havaalanında Güvenlik Görevlisiyim Motosiklet aşkı 10 yılı aştı sanırım

Keyifli Sohbetler Dilerim...

Bilkan55
14.Nisan.2017, 21:05
Nihayet foruma bir hemşerim katıldı :) Merhaba Bilal Bey AHL de hangi kapıda görevlisin

TUR_rower
17.Nisan.2017, 12:04
Merhaba Arkadaşlar Adım Birol yaş 46 İstanbul'da yaşıyor. pres bıçağı imalatı yapıyorum
bunları yazarken yıllar öncesine gittim nede olsa aynı siteye 2. kez kayıt oluyorum :)
Tüm arkadaşlara kazasız ve sorunsuz sürüşler diliyorum.

ErenDonmez
01.Mayıs.2017, 12:10
Merhaba adım soyadım nickteki gibi 27 yaşındayım büyükçekmece de yaşıyorum 10 senedir iki tekerlekçiyim su ürünleri mühendisiyim ama suzuki bayiinde motosiklet ve aksesuar satışında görevliyim. herkese iyi forumlar.

canakkya
09.Mayıs.2017, 15:18
Merhaba arkadaşlar Adım Caner harley-davidson servisinde çalışmaktayım.Harley hakkında bilgilerimi sizlerle paylaşabilirim.
Keyifli sürüşler. :)

BEYAZADAM
09.Mayıs.2017, 16:22
Hoşgeldin aramıza. Keyifli muhabbetler diliyorum.

C@n
17.Mayıs.2017, 00:11
Merhaba adim can 2004 yilindan beri motorsiklet sahibiyim 34 yasindayim genellikle 600 ve 1200 cc kullandim askeri rutbeli personelikten ayrildim suan coluk cocuk derken 2017 ns200 pulsar abs aldim gecis motorum oldu araniza bilkan55 nickli kardesim vasitasi ile katildim 69. Motorumu aldim

Tanguero
20.Haziran.2017, 17:51
May neym is Serkan:) Yaş= 36 Memleket= Kayseri Meslek= Tekstil mühendisi..

3 yıldır motor kullanıyorum. Tekstil kimyasalları satıyorum. Akşamları dans dersi veriyorum. Boş zamanlarımda da şunu bunu yapıyorum diycem ama çok kaldığı söylenemez:)) yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim...

Pacuko
21.Haziran.2017, 09:24
merhaba adim can 2004 yilindan beri motorsiklet sahibiyim 34 yasindayim genellikle 600 ve 1200 cc kullandim askeri rutbeli personelikten ayrildim suan coluk cocuk derken 2017 ns200 pulsar abs aldim gecis motorum oldu araniza bilkan55 nickli kardesim vasitasi ile katildim 69. Motorumu aldim

hoş geldin ;)

Pacuko
21.Haziran.2017, 09:36
May neym is Serkan:) Yaş= 36 Memleket= Kayseri Meslek= Tekstil mühendisi..

3 yıldır motor kullanıyorum. Tekstil kimyasalları satıyorum. Akşamları dans dersi veriyorum. Boş zamanlarımda da şunu bunu yapıyorum diycem ama çok kaldığı söylenemez:)) yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim...

toplu olarak bachataya mı başlasak : ;) dans platformundada clübümüzü temsil etmiş oluruz :D

Banderas
24.Temmuz.2017, 16:26
Merhabalar herkese;

Emre Güçlü. 40 yaşındayım Çerkezköy / Tekirdağ' da yaşıyorum. Makina Mühendisiyim. Güvenli, eğlenceli, huzurlu sürüşler dilerim. Tekerleriniz düz basssın. Selamlar.

ryumanjison
26.Temmuz.2017, 08:37
Merhabalar,İsmim Burak Demircan..Büyükçekmecede oturuyorum.İnşaat Mühendisiyim , ithalat işi ile uğraşıyorum.

Selamlar

Roadcarver
26.Temmuz.2017, 10:35
Merhabalar,İsmim Burak Demircan..Büyükçekmecede oturuyorum.İnşaat Mühendisiyim , ithalat işi ile uğraşıyorum.

Selamlar

Selam Burak Bu akşam Silivri'deyiz Müsait olursan buyur gel tanışmış oluruz.

Roadcarver
26.Temmuz.2017, 10:36
Merhabalar herkese;

Emre Güçlü. 40 yaşındayım Çerkezköy / Tekirdağ' da yaşıyorum. Makina Mühendisiyim. Güvenli, eğlenceli, huzurlu sürüşler dilerim. Tekerleriniz düz basssın. Selamlar.

Selam Emre hoşgeldin senide Silivri'ye bekliyoruz bu akşam

ryumanjison
26.Temmuz.2017, 11:15
Selam Burak Bu akşam Silivri'deyiz Müsait olursan buyur gel tanışmış oluruz.

19:30 Tuyaptan bir ekip çıkıyor sanırım .Bende geliyorum , gorusuruz

Roadcarver
26.Temmuz.2017, 11:26
19:30 Tuyaptan bir ekip çıkıyor sanırım .Bende geliyorum , gorusuruz

Aynen 19:30 Tüyap tan çıkacağız hemen yanında Mc donalds var ya erken gelip orada bekleyebiliriz belki

core_i
13.Ağustos.2017, 21:06
Merhaba ismim koray 38 yasındayım aranıza yeni katıldım. 4 adır motor kulanıyorum.

Roadcarver
13.Ağustos.2017, 22:43
Hoşgeldiniz

Bilkan55
14.Ağustos.2017, 11:40
Hoşgeldiniz aramıza

Banderas
14.Ağustos.2017, 23:54
Merhaba Emre bende. Ama Salih Emre Güçlü (bu yüzden semguc). Çerkezköy/Tekirdağ da yaşıyorum 11 yıldır.Makina mühendisiyim. 10 lu yaşlardan beri tutkuluyum motosiklete fakat nasip 38 yaşmış. şuanda 40 yaşındayım. Bu arada küçük bir anektod Rahmetli Uzay Heparı 31 mayıs 1994 yılında Demet Akbağ'ın aracına çarparak bu dünyadan göçtüğünde ben babamdan üniversiteyi kazanmaya karşılık motosiklet alacaktım ama maalesef ki bu kaza süreci uzattı sonrada bir şekilde olmadı işte sağlık olsun.

Ates22
13.Ekim.2017, 02:11
Herkese merhaba adım cem.çerkezköyde ikamet ediyorum.38 yaşındayım.kazasız belasız sürüşler diliyorum.tekeriniz düz bassın😊

carpediem
17.Ekim.2017, 12:55
Merhabalar herkese,
Serkan ben aslen Edirne'li olup İstanbulda yaşıyorum. Tıbbi cihaz teknik servisiyim. Geçtiğimiz nisanda Suziki İnazuma ile motorcu hayatına girş yaptım. :) Herhalde forumun en tecrübesiz sürücüsüyümdür sadcee 6k :)

Bol ve iyi sohbetler dilerim.

KOMA
15.Mart.2018, 13:49
Merhaba arkadaşlar ilk mesajımı burdan yazmayı daha uygun buldum. Adım Kağan ( KOMA ) , 31 yaşındayım . Memleketim Bursa , İstanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim.Eskiden scooter deneyimim olmasına rağmen resmi şekilde 1 yıllık motor kullanıcısıyım.İlerleyen zamanlardaki organizasyonlara katılmak ve mclub ailesini yakından tanımak isterim.

Roadcarver
15.Mart.2018, 21:12
Merhaba arkadaşlar ilk mesajımı burdan yazmayı daha uygun buldum. Adım Kağan ( KOMA ) , 31 yaşındayım . Memleketim Bursa , İstanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim.Eskiden scooter deneyimim olmasına rağmen resmi şekilde 1 yıllık motor kullanıcısıyım.İlerleyen zamanlardaki organizasyonlara katılmak ve mclub ailesini yakından tanımak isterim.

Aramıza hoşgeldiniz

Pacuko
16.Mart.2018, 17:36

hoşgeldiniz. en kısa zamanda buluşmalara bekleriz.

DECO
27.Mart.2018, 15:10
Merhaba arkadaşlar adım Ulaş, 39 yaşındayım, İstanbul - Kadıköy de yaşıyorum, CASPER Bilgisayar'ın teknik servis müdürüyüm. Eskiden beri arada sırada scooter kullanırdım, yaklaşık 2 senedir gerçek anlamda motor kullanıyorum, asıl amacım işe gidip gelmekti ama 2 tekerin büyüsüne fena kapıldım.

Fizik mezunuyum, bildiğin Nükleer Fizikçi :)

DECO nick i dalış aşkından geliyor, suyun altında olmayı çok seviyorum, uzun vakit geçirmek dalışlarda DECO yapmamıza neden oluyor, DECO suz dalış olmaz. DECO vurgun yememek için, belirli derinliklerde yapılan beklemeler.

Hepinize sevgi ve selamlar, MC de olmak mutluluk verici.

Pacuko
27.Mart.2018, 15:16
Merhaba arkadaşlar adım Ulaş, 39 yaşındayım, İstanbul - Kadıköy de yaşıyorum, CASPER Bilgisayar'ın teknik servis müdürüyüm. Eskiden beri arada sırada scooter kullanırdım, yaklaşık 2 senedir gerçek anlamda motor kullanıyorum, asıl amacım işe gidip gelmekti ama 2 tekerin büyüsüne fena kapıldım.

DECO nick i dalış aşkından geliyor, suyun altında olmayı çok seviyorum, uzun vakit geçirmek dalışlarda DECO yapmamıza neden oluyor, DECO suz dalış olmaz. DECO vurgun yememek için, belirli derinliklerde yapılan beklemeler.

Hepinize sevgi ve selamlar, MC de olmak mutluluk verici.

o zaman oşgeldin diyoruz :D

BEYAZADAM
27.Mart.2018, 17:52

Hepinize sevgi ve selamlar, MC de olmak mutluluk verici.Seni tanımış olmak da mutluluk verici ama şu dukatici ile nasıl anlaşıyorsun merak ediyorum. :):):):)

Same shit, different day....

DECO
04.Nisan.2018, 13:47
Dukatici ile mazimiz karanlık, denizin derinliklerinden geliyor :) :)

DECO
06.Nisan.2018, 08:41
Merhabalar herkese,
Serkan ben aslen Edirne'li olup İstanbulda yaşıyorum. Tıbbi cihaz teknik servisiyim. Geçtiğimiz nisanda Suziki İnazuma ile motorcu hayatına girş yaptım. :) Herhalde forumun en tecrübesiz sürücüsüyümdür sadcee 6k :)

Bol ve iyi sohbetler dilerim.

En tecrübesiz benim :)

carpediem
06.Nisan.2018, 09:40
Benim biraz daha arttı 10 bini buldu [emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Motorcukız
21.Mayıs.2018, 19:04
Merhaba İsmim Ayça Antalyalım kısmetse bende bu yaz ilk motorumu alacağım.
Kazasız belasız sürüşler diliyorum

Bilkan55
21.Mayıs.2018, 19:12
Kazasız belasız sürüşler diliyorumAramıza hoşgeldin

Banderas
21.Mayıs.2018, 19:33
Aramıza hoşgeldin

Hoşgeldiniz arkadaşlar

BEYAZADAM
21.Mayıs.2018, 20:14
Kazasız belasız sürüşler diliyorumAyça hoşgeldin aramıza. Henüz Akdeniz'de çok aktif değiliz ancak İstanbul'a yolun düşerse aktivitelerimize katılabilirsin.

Same shit, different day....

DECO
21.Mayıs.2018, 21:23
Hoş geldiniz aramıza, selamlar ...

Where There is a Will There is a Way

DECO
21.Mayıs.2018, 21:24
Benim biraz daha arttı 10 bini buldu [emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiBenim 24.000 i geçti, hızla devam ediyoruz :)

Where There is a Will There is a Way

Motorcukız
22.Mayıs.2018, 14:28
Hoşbulduk teşekkürler

_JeanGrey_
22.Mayıs.2018, 15:17
Hoşbulduk teşekkürler

Hoşgeldiniz :)

Pacuko
22.Mayıs.2018, 16:06

hoş geldiniz

BCG
29.Mayıs.2018, 22:37
Merhabalar ben Batuhan Coşkungönül yaş 23, İstanbul / Bayrampaşa da oturuyorum. Şimdilik öğrenciyim ve part-time olarak çalışıyorum. Daha önceki sitede SCG'nin oğluyum. Motor tepesinde büyüdüm, 2012 yılından bu yana kullanıyorum. 98 model R1100RT kullanıcısıyım. hayırlı ve kazasız sürüşler dilerim.

Bilkan55
29.Mayıs.2018, 22:39
Hosgeldin.
Merhabalar ben Batuhan Coşkungönül yaş 23, İstanbul / Bayrampaşa da oturuyorum. Şimdilik öğrenciyim ve part-time olarak çalışıyorum. Daha önceki sitede SCG'nin oğluyum. Motor tepesinde büyüdüm, 2012 yılından bu yana kullanıyorum. 98 model R1100RT kullanıcısıyım. hayırlı ve kazasız sürüşler dilerim.

Roadcarver
01.Haziran.2018, 11:23
Merhabalar ben Batuhan Coşkungönül yaş 23, İstanbul / Bayrampaşa da oturuyorum. Şimdilik öğrenciyim ve part-time olarak çalışıyorum. Daha önceki sitede SCG'nin oğluyum. Motor tepesinde büyüdüm, 2012 yılından bu yana kullanıyorum. 98 model R1100RT kullanıcısıyım. hayırlı ve kazasız sürüşler dilerim.Hosgeldin Batuhan geçen sinan abinin oradaydık senden bahsetti babana selamlar

_JeanGrey_
01.Haziran.2018, 11:30
Hosgeldin Batuhan geçen sinan abinin oradaydık senden bahsetti babana selamlar

Yok artık Sinan Abinin oğlu mu? Zaman ne çabuk geçiyor...Hoşgeldin Batuhan :)

DECO
01.Haziran.2018, 11:36
Merhabalar ben Batuhan Coşkungönül yaş 23, İstanbul / Bayrampaşa da oturuyorum. Şimdilik öğrenciyim ve part-time olarak çalışıyorum. Daha önceki sitede SCG'nin oğluyum. Motor tepesinde büyüdüm, 2012 yılından bu yana kullanıyorum. 98 model R1100RT kullanıcısıyım. hayırlı ve kazasız sürüşler dilerim.Selam Batuhan, hoş geldin

Where there is a will, there is a way ...

BCG
01.Haziran.2018, 12:25
Yok artık Sinan Abinin oğlu mu? Zaman ne çabuk geçiyor...Hoşgeldin Batuhan :)

Hoş buldum Burçin abla :)))

BCG
01.Haziran.2018, 12:26
Selam Batuhan, hoş geldin

Where there is a will, there is a way ...

Selamlar, Hoş buldum

BCG
01.Haziran.2018, 12:45
Hosgeldin Batuhan geçen sinan abinin oradaydık senden bahsetti babana selamlar

Aleyküm selam hoş buldum

Pacuko
01.Haziran.2018, 13:57

Merhaba hoşgeldin. Buluşmalarda senide aramızda görmek isteriz.

BCG
01.Haziran.2018, 13:58
Merhaba hoşgeldin. Buluşmalarda senide aramızda görmek isteriz.

İnşallah gelmek isterim fırsat buldukça

wellmoto
03.Temmuz.2019, 11:53
Merhaba ismin Sercan, 34 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum ve motosiklet yedek parça tedarikçisiyim.

Roadcarver
03.Temmuz.2019, 12:18
Merhaba ismin Sercan, 34 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum ve motosiklet yedek parça tedarikçisiyim.

Hoşgeldin Sercan

Roadcarver
04.Şubat.2020, 01:13
Yeni gelen arkadaşlar bu kısımda kendini tanıtırsa sevinirim ne zamandır burayı boşlamışız