PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 28-29.07.2018 BURSA ENDURO

Pacuko
09.Temmuz.2018, 11:43
şahsen benim en merak ettiğim festivaldir kendisi daha önce hiç katılmadım.
eğlenceli olduğunu söylüyor herkes. gidip görmekte katılmakta fayda var diyorum.
kalmalı gideriz diye düşünüyorum ama yinede toplu karar göre bakarız duruma.

KATILIMCILAR;
1- Pacuko
2- Roadcarver
3- Deco
4- Tanguero (kesin olmamakla beraber)

Roadcarver
09.Temmuz.2018, 11:48
Yesss gelecegiz bizde

DECO
09.Temmuz.2018, 11:51
yaz sezonu olduğu için benim için bir soru işareti, beni şimdilik yazma :(

Pacuko
09.Temmuz.2018, 11:55
yaz sezonu olduğu için benim için bir soru işareti, beni şimdilik yazma :(

kaçıran üzülüyor ona göre uzun yol hem :D

Gucci
09.Temmuz.2018, 12:20
Seneye seneye artik

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilkan55
09.Temmuz.2018, 13:11
Erkenden organizasyon yapılması super fakat katılırmıyım belli degil son hafta net olurum ben.

BEYAZADAM
09.Temmuz.2018, 13:48
Benim kesin değil. Hangi rota izlenecek, nasıl gidilecek?

Pacuko
09.Temmuz.2018, 15:25
Benim kesin değil. Hangi rota izlenecek, nasıl gidilecek?

bu ayrıntıyı gelenler kesin olunca o tayfa ile netleştireceğiz. çoğunluk hangi rotayı isterse ordan gideceğiz.

DECO
09.Temmuz.2018, 15:50
Beni yaz ben geliyorum ...

BEYAZADAM
09.Temmuz.2018, 16:46
Köpeciği koyacak bir yer bulabilirsek kalmalı geliriz. Yoksa günübirlik olabilir.

Roadcarver
09.Temmuz.2018, 16:57
Köpeciği koyacak bir yer bulabilirsek kalmalı geliriz. Yoksa günübirlik olabilir.

Abi montun içine koy gel kafası fermuardan çıksın yeter :cool::cool:

BEYAZADAM
09.Temmuz.2018, 17:17
İda gibi küçük olsa belki yaparım da bizimki kocaman oldu. Doğukan gördü işte. Dün akşam motor çalışırken önüme koyayım dedim korktu atladı motordan. İntegrayı aldığımdan beri onu ön tarafa bağlayabilecek ne yapabilirim diye düşünüp duruyorum. Henüz bulamadım.

Roadcarver
09.Temmuz.2018, 17:22
İda gibi küçük olsa belki yaparım da bizimki kocaman oldu. Doğukan gördü işte. Dün akşam motor çalışırken önüme koyayım dedim korktu atladı motordan. İntegrayı aldığımdan beri onu ön tarafa bağlayabilecek ne yapabilirim diye düşünüp duruyorum. Henüz bulamadım.

Minik kalplere destek organizasyonunda vardı ya bir it onun gibi bir şey yapmak lazım

BEYAZADAM
09.Temmuz.2018, 17:28
Korna dediğin zaman miyk miyk yapar bizimkisi. 🤣🤣
Minik kalplere destek organizasyonunda vardı ya bir it onun gibi bir şey yapmak lazım

Same shit, different day....

Bilkan55
09.Temmuz.2018, 23:35
Riskli islere girmeyelim lütfen [emoji6]

Gucci
10.Temmuz.2018, 11:24
Riskli islere girmeyelim lütfen [emoji6]Benim arkadasim kurye cantasinda 2 sene gezdirdi..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BEYAZADAM
10.Temmuz.2018, 11:30
Böyle birşey almak lazım.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180710/a54afd3c769ffd4143ffd2a225cbdb99.jpg

Tanguero
10.Temmuz.2018, 17:40
Bir mani çıkmaz is katılıcam kesinleşince yazarım

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Banderas
11.Temmuz.2018, 18:28
Evet arkadaşlar planınız programınız nasıl festival ile ilgili Bilgi istiyoruz Gezi Sorumlusu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

keeperr
11.Temmuz.2018, 20:45
su an gelirim diye dusunuyorum...bi terslik olmazsa

Pacuko
12.Temmuz.2018, 00:46
Evet arkadaşlar planınız programınız nasıl festival ile ilgili Bilgi istiyoruz Gezi Sorumlusu

İğne adada detaylar netleşir sanırım. Kalmalı olması daha mantıklı gibi geliyor bana. Ctesi sabah çıkılır.

_JeanGrey_
12.Temmuz.2018, 10:11
Merhaba. Ben büyük ihtimalle katılamam fakat daha önce katılmıştım birkaç sene önce. Kısa izlenimlerimi aktarayım. Yolu çok güzel, temiz. Tehlikeli bir sürüş olmayacaktır. Festival alanı bir yayla ortamına göre iyi düzenlenmişti. Etrafta başka tesis yoktu. Festival alanı merkezinde stantlar var yiyecek içecek için. Ama size tavsiyem, festival alanına varmadan köylerden malzemelerinizi(herşey taze ve lezzetli) alıp kendiniz yeme içmeyi sağlamanız yönünde. Motorların şovlarının yapıldığı alanda ben çok güzel ve hayranlıkla vakit geçirmiştim. (bu sene de planda var mı bilemedim.) Ve eğer kalmayı düşünüyorsanız oranın yayla olduğunu ve gece çooook serin olacağını göz önünde bulundurun derim. Yaz mevsimi diye uyku tulumu almama gibi bir ihtimal düşünmeyin :) Katılacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler :)

Pacuko
12.Temmuz.2018, 11:35
Merhaba. Ben büyük ihtimalle katılamam fakat daha önce katılmıştım birkaç sene önce. Kısa izlenimlerimi aktarayım. Yolu çok güzel, temiz. Tehlikeli bir sürüş olmayacaktır. Festival alanı bir yayla ortamına göre iyi düzenlenmişti. Etrafta başka tesis yoktu. Festival alanı merkezinde stantlar var yiyecek içecek için. Ama size tavsiyem, festival alanına varmadan köylerden malzemelerinizi(herşey taze ve lezzetli) alıp kendiniz yeme içmeyi sağlamanız yönünde. Motorların şovlarının yapıldığı alanda ben çok güzel ve hayranlıkla vakit geçirmiştim. (bu sene de planda var mı bilemedim.) Ve eğer kalmayı düşünüyorsanız oranın yayla olduğunu ve gece çooook serin olacağını göz önünde bulundurun derim. Yaz mevsimi diye uyku tulumu almama gibi bir ihtimal düşünmeyin :) Katılacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler :)

tavsiye için teşekkürler. soğuk olacağı belki aklıma gelemeyebilirdi.

Pacuko
19.Temmuz.2018, 17:30
bursa endro için etkinlik planı yayınlaşmış burdada duyurayım dedim.

Değerli BURSA ENDURO dostları,

Festivalimize tüm kulüpler, motosikletseverler ve kampseverler davetlidir.

Festivalimize giriş ÜCRETSİZ olup, aileniz, çocuklarınız ve sevdiklerinizle katılabilirsiniz. Bölgede çok güzel yaylalar, göletler bulunmaktadır. Buralara geziler yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Festivalimizde yiyecek içecek standlarımız olacak, ayrıca festival alanına sadece 3 Km uzaklıkta bulunan Keles ilçe merkezinden de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Festival süresince çeşitli yarışmalar, eğlenceler ve müzik gruplarının performanslarının yer aldığı etkinliklerimiz olacaktır. Yarışmalarda dereceye giren katılımcılarımıza çeşitli armağanlar verilecektir.

FESTİVAL PROGRAMI:

26 Temmuz 2018 Perşembe: Serbest zaman, kişisel etkinlikler

27 Temmuz 2018 Cuma: Serbest zaman, kişisel etkinlikler
-> 21.00 KURTULUŞ - SONUÇ Müzik gruplarının performansları ile sınırsız eğlence.

28 Temmuz 2018 Cumartesi:
-> 11.00 Baraklı ve Gököz Göletlerine Çevre Gezisi
-> 14.00 Yoğurt Yeme Yarışması
-> 15.00 Halat Çekme Yarışması
-> 16.00 Motosiklet Yavaş Sürüş Yarışması
-> 17.00 Motocross Yarışması
-> 21.00 MARYJANE ve SONDURAK Müzik gruplarının performansları ile sınırsız eğlence.

29 Temmuz 2018 Pazar Serbest zaman, dönüş hazırlıkları.

GENEL BİLGİ: Festival alanında yiyecek içecek standları, elektrik ve gece aydınlatması, Erkek/Bayan tuvaletleri ve duş bulunmaktadır.

GETİRİLMESİ TAVSİYE EDİLEN MALZEMELER: Çadır-uyku tulumu-mat, Sıvı sabun, tuvalet kağıdı, Havlu, kişisel bakım malzemeleri, Kupa/bardak vb, Kafa lambası veya el feneri (yedek pil), Hava durumuna göre yağmurluk, polar, mont vb., İhtiyacınız kadar çöp poşeti.

UYARILAR: Kamp boyunca orman içinde mangal haricinde ateş yakılmasına kesinlikle müsaade edilmeyecektir. Festival süresince motosikletlerinizi, araçlarınızı çadırlardan uzak, yerlere park ediniz. Seyahat boyunca trafik kurallarına ve hız limitlerine uyunuz. Lütfen doğaya çöp atmayınız, atanları da uyarınız. Kamp süresince oluşacak çöplerinizi, beraberinizde getireceğiniz veya bizlerin tedarik edeceği çöp poşetlerine doldurarak ağzını bağlayıp çöp varillerine atınız. Yol boyunca daima kaskınız takılı, farınız açık olsun.

NOT: Festival programında küçük değişiklikler olabilir. Değişiklikler buradan etkinlik öncesi festival alanında gerekli duyurular yapılacaktır.

Banderas
23.Temmuz.2018, 09:04
Evet program nedir

ryumanjison
23.Temmuz.2018, 21:10
Benimde kalmali gelme durumum yok...gunluk motor gezisi niyetine katilabilirim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

keeperr
23.Temmuz.2018, 21:14
pazartesi sabah yola cikabilirim 2-3gun bu nedenle evi birakamicam c.tesi pazar...izinde oldugim icin kusura bakmayin sinirli zaman var:(

Bilkan55
23.Temmuz.2018, 21:15
Ben gelmiyorum

Tanguero
23.Temmuz.2018, 22:36
Durumumu belki den kesine çeviriyorum. Saygılar[emoji111]️[emoji16]

Roadcarver
24.Temmuz.2018, 09:27
benim motor olayı netleşmedi duruma göre yazacağım

DECO
24.Temmuz.2018, 15:52
Durumumu belki den kesine çeviriyorum. Saygılar[emoji111]️[emoji16]

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiSevindim süper haber ...

Where there is a will, there is a way ...

Tanguero
24.Temmuz.2018, 16:30
Sevindim süper haber ...

Where there is a will, there is a way ...Yahu biz endurocumuyuz? Ne işimiz var Ulaş[emoji12][emoji23][emoji23]

DECO
24.Temmuz.2018, 16:31
Yahu biz endurocumuyuz? Ne işimiz var Ulaş[emoji12][emoji23][emoji23]

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiMClub ı biz, fark etmez

Pacuko
24.Temmuz.2018, 17:00
En kötü ihtimal. Ulaş ben burak serkan varız o zaman günü birlikte olsa.

Banderas
25.Temmuz.2018, 09:54
Rota olarak nasıl bir şey düşünüyorsunuz ona göre rotanıza yakın bir yere geleyim yoldan alırsınız beni mont kask elde gelecez artık Gül-diken olayı

Pacuko
25.Temmuz.2018, 09:57
Rota olarak nasıl bir şey düşünüyorsunuz ona göre rotanıza yakın bir yere geleyim yoldan alırsınız beni mont kask elde gelecez artık Gül-diken olayı

o kadar iletişimsizizki şu ara . hiçbir detay yok :D bi akşam oturup konuşmamız lazım aslında ama yüzyüze konuşacakta 2 kişiyiz burakla ben diğerleri ki o diğerleri 2 kişi uzakta :D en çok serkanı düşünüyorum günü birlik çerkez- bursa - bursa -çerkez de ne hale gelir diye.

DECO
25.Temmuz.2018, 10:45
o kadar iletişimsizizki şu ara . hiçbir detay yok :D bi akşam oturup konuşmamız lazım aslında ama yüzyüze konuşacakta 2 kişiyiz burakla ben diğerleri ki o diğerleri 2 kişi uzakta :D en çok serkanı düşünüyorum günü birlik çerkez- bursa - bursa -çerkez de ne hale gelir diye.Evet, keşke Çerkezden katılan biri olsa.

Adam sürücü takmıyor böyle şeyleri

Banderas
25.Temmuz.2018, 21:51
Serkan Kurşunlu nereden gelecek ya Ulaş

BEYAZADAM
25.Temmuz.2018, 22:06
Bana toplantı çıkardılar gençler.

Pacuko
27.Temmuz.2018, 12:22
SAYI AZLIĞINDAN DOLAYI GEZİ İPTAL EDİLMİŞTİR.