PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far Sorunu

Roadcarver
20.Haziran.2018, 09:37
Arkadaşlar bildiğiniz üzere cbf 600 farları uzun ve kısa ayrı ayrı olmak üzere 2 ampülden oluşuyor.Sabah motoru çalıştırdım ne uzun ne kısa yanmıyor sağı solu kurcaladım temazsızlık var mı diye yine yanmadı bereket sis farları var onları yakarak yola çıktım.Benzinciye uğradım tekrar denedim bu sefer uzunları yakınca ikisi birden yanmaya başladı uzunları kapatınca kısa da kapanıyor.sonra uzun ve kısa beraber çıktım yola iş yerine geldim baktım herşey yolunda normale dönmüş uzun ayrı kısa ayrı yanabiliyor.sizce neden kaynaklı olabilir.

Pacuko
20.Haziran.2018, 09:52
Arkadaşlar bildiğiniz üzere cbf 600 farları uzun ve kısa ayrı ayrı olmak üzere 2 ampülden oluşuyor.Sabah motoru çalıştırdım ne uzun ne kısa yanmıyor sağı solu kurcaladım temazsızlık var mı diye yine yanmadı bereket sis farları var onları yakarak yola çıktım.Benzinciye uğradım tekrar denedim bu sefer uzunları yakınca ikisi birden yanmaya başladı uzunları kapatınca kısa da kapanıyor.sonra uzun ve kısa beraber çıktım yola iş yerine geldim baktım herşey yolunda normale dönmüş uzun ayrı kısa ayrı yanabiliyor.sizce neden kaynaklı olabilir.

aynısı beimde başıma gelmişti abi hatırlarsan :D kafasına göre yanıyordu yada yanmıyordu. bendeki sorun sağ tarafta kill swich in olduğu yerde temassızlık vardı onu gidermişti ulaş iş haloldu. dikkat çekerim farların ayarlandığı kütük değil, sağ taraftaki kütüğün içinden hallettik olayı. hatta zenondan mıdır akümü bitiyor falan diyede çok kafa yormuştuk.

carpediem
20.Haziran.2018, 19:53
Selçuk abi bizim cihazlarda da sıkça yaşadığımız sorun kendiliğinden düzelmesi. Arıza tekrarlar ise ozaman detaylı inceleriz bu durumda herşeyden olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilkan55
20.Haziran.2018, 21:43
Ledlerden sorun yok gibi gözüküyor, incelemek lazım sistemi

Gucci
21.Haziran.2018, 10:45
Yahu benim daelimdede 4 lu flasor bir sure sonra surekli yaniyor [emoji848][emoji848][emoji848]

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BEYAZADAM
21.Haziran.2018, 11:07
Bağlantı noktalarında su alma oksitlenme falan olmasın başkanım. Komple söküp bi bakalım.

Same shit, different day....

Roadcarver
21.Haziran.2018, 11:54
tekrar yapmadı yaparsa bir açıp bakmak lazım

ICEBERG
21.Haziran.2018, 12:27
Oksitlenmeden olabilir diye düşünüyorum. Açma kapama butonu tüm dış etkenlere maruz kalıyo belki ordan yapmıştır.

BEYAZADAM
21.Haziran.2018, 12:28
Açma kapama butonları falan kazara düşebiliyor. :):):)
Oksitlenmeden olabilir diye düşünüyorum. Açma kapama butonu tüm dış etkenlere maruz kalıyo belki ordan yapmıştır.

Same shit, different day....