PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 7 haziran persembe bulusmasi

keeperr
04.Haziran.2018, 22:44
evet dostlar...

nereye gitsek, nerde iftar yapsak..ne dersiniz?

DECO
04.Haziran.2018, 22:46
Ben büyük olasılık yokum, iftar da anlamlı gelmiyor
evet dostlar...

nereye gitsek, nerde iftar yapsak..ne dersiniz?

Where there is a will, there is a way ...

BEYAZADAM
04.Haziran.2018, 22:46
evet dostlar...

nereye gitsek, nerde iftar yapsak..ne dersiniz?Ben cuma akşamı yolcuyum. O nedenle perşembe yoğun hazırlık var. Çarşamba akşamı yapsak olmaz mı?

Same shit, different day....

keeperr
04.Haziran.2018, 22:48
bir ahmet abi bir ben orucluyum...azinlik olan biziz bu noktada... sizin plani uygulamaya gecirebiliriz. Farkli zamanda katilabilirim kendi adima.. cogunlugun akisini bozmayabilirim

keeperr
04.Haziran.2018, 22:50
Ben cuma akşamı yolcuyum. O nedenle perşembe yoğun hazırlık var. Çarşamba akşamı yapsak olmaz mı?

Same shit, different day....carsamba aksami sirket ici bi iftar olacak abi...ona katilmam lazim...eger persembe de cogunluga iftar anlaminda sikinti olacaksa carsamba bulusun siz...benim icin herkesin planini oynatmiyim. her zaman beraberiz nolcak.

BEYAZADAM
04.Haziran.2018, 23:02
bir ahmet abi bir ben orucluyum...azinlik olan biziz bu noktada... sizin plani uygulamaya gecirebiliriz. Farkli zamanda katilabilirim kendi adima.. cogunlugun akisini bozmayabilirimBeraber bi iftar yapaydık iyiydi ama kısmet değilmiş. Bayramdan sonra iftar gibi yaparız be ne olacak. :):):)

keeperr
04.Haziran.2018, 23:03
sikinti yok abi gonuller bir olsun...diger arkadaslarin planini kesmiyim ben de...

Beraber bi iftar yapaydık iyiydi ama kısmet değilmiş. Bayramdan sonra iftar gibi yaparız be ne olacak. :):):)

BEYAZADAM
04.Haziran.2018, 23:07
sikinti yok abi gonuller bir olsun...diger arkadaslarin planini kesmiyim ben de...Atos, Portos ve Aramis....Anladın sen onu. Kızmaca gücenmece yoktur bizde. Kısmet vardır sadece.

DECO
04.Haziran.2018, 23:07
Bana deme olm. :) Ben bu hafta çarşamba da gelemem.

Hayatımda yapmadığım iftarı yaptım sizinle :)

Ayrıca ikiniz beraber iftar yaptınız :)
sikinti yok abi gonuller bir olsun...diger arkadaslarin planini kesmiyim ben de...

keeperr
04.Haziran.2018, 23:22
problem yok yaw:)) normal akisi ben bozmustum pers. ahmet abi de gelemedigine gore 1 kisi icin hem gun degismesin hem de iftar saati beklenmesin...ahmet abinin dedigi gibi sikinti yok..kismet dilmis...haftaya bakariz...gonuller bir
Bana deme olm. :) Ben bu hafta çarşamba da gelemem.

Hayatımda yapmadığım iftarı yaptım sizinle :)

Ayrıca ikiniz beraber iftar yaptınız :)

Pacuko
05.Haziran.2018, 09:33
Ben bu haftalık buluşma limitini doldurdum [emoji16] malum taşınma telaşı o yüzden sanırım çarşamba da olsa perşembe de olsa gelemeyeceğim :(

DECO
05.Haziran.2018, 14:11
Atos, Portos ve Aramis....Anladın sen onu. Kızmaca gücenmece yoktur bizde. Kısmet vardır sadece.

Dartanyan a ne olmuş :) oda 3 ün 1 :)

BEYAZADAM
05.Haziran.2018, 14:17
Dartanyan a ne olmuş :) oda 3 ün 1 :)O tekne kazıntısı. Kafiyesi uymuyor. :):):)

Bilkan55
05.Haziran.2018, 15:34
1 ay sonra gelebilirim bende [emoji23]

ICEBERG
07.Haziran.2018, 07:17
Ben bu perşembe gelemem hanımın arkadaşlarıyla iftarı var ufaklıkla ewdeyim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Roadcarver
07.Haziran.2018, 13:10
Son durum nedir şimdi kimler geliyor kimler yan çizdi [emoji1][emoji1]

DECO
07.Haziran.2018, 13:28
Başkanım ben en baştan yan çiziktim, hala öyleyim :) bu hafta kusura bakmayın lütfen