PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hgs Çıkartmak

Bilkan55
13.Nisan.2018, 10:52
Hgs yi bankalardan ve PTT subelerinden temin edebilirsiniz. Bankalarda adrese teslim daha sonra isterseniz belirli limitin altına düştüğünde otomatik ödeme gibi avantajlar var. Ben PTT den aldım, form dolduruyorsunuz bunun icin yanınızda sadece ruhsat olması yeterli oluyor. Motosiklet icin 6. Sınıf yazmayı unutmayın, gorevli memura da belirtin. Ucret 13.04.2018 tarihi icin 20tl işlem, 30tl kart yuklemesiyle 50tl tutuyor. Kartı anında veriyorlar

GrayMan
13.Nisan.2018, 11:06
Hgs yi bankalardan ve PTT subelerinden temin edebilirsiniz. Bankalarda adrese teslim daha sonra isterseniz belirli limitin altına düştüğünde otomatik ödeme gibi avantajlar var. Ben PTT den aldım, form dolduruyorsunuz bunun icin yanınızda sadece ruhsat olması yeterli oluyor. Motosiklet icin 6. Sınıf yazmayı unutmayın, gorevli memura da belirtin. Ucret 13.04.2018 tarihi icin 20tl işlem, 30tl kart yuklemesiyle 50tl tutuyor. Kartı anında veriyorlarKart ücreti çokmuş. .

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilkan55
13.Nisan.2018, 11:16
Kart ücreti çokmuş. .

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi5 tl diye okumuştum nette gorevli memura soyleyince eskidendi dedi yani onada zam gelmiş

Pacuko
13.Nisan.2018, 11:23
zam zam zam zam zam zam zam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! benzin 6 yı geçti hadi bakalım :(

Bilkan55
13.Nisan.2018, 11:34
zam zam zam zam zam zam zam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! benzin 6 yı geçti hadi bakalım :(Maalesef. Levent Kırca gibi olcaz sonunda

Roadcarver
04.Ağustos.2018, 10:56
arkadaşlar daha önce HGS çıkarttıysanız motorunuzu satarken iptal etmenize gerek yok plakayı sildirip içindeki bakiye ile beraber donduruyorsunuz.Yeni motor alındığında yeni plaka işleniyor tekrar kullanıyorsunuz