PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden Motosiklet?

Bilkan55
08.Nisan.2018, 21:34
Ülkemizde motosiklet kullanımı ciddi derecede artıyor ve bununla beraber otomobil severlerin "motorun nesini seviyorsunuz? Seytan icadı" gibi söylemleri de artıyor.
Ben motorun nesini seviyorum?
İlk olarak tabiki ekonomik olmasını. Satın alması, işletme maliyetleri, yakıt tüketimi, yedek parça fıyatları otomobillere göre daha düşük,
Standart bir otomobilin 3te 1i kadar yer kaplamasını ve kolay park yeri bulma avantajını,
Yoğun trafikte daha fazla hareket edebilmesini,
Sosyalleşmeye olan faydasını... Bu sıralama benim icin bitmez.
Peki ya siz motorun nesini seviyorsunuz?

keeperr
08.Nisan.2018, 21:42
ben oncelikle ulasimdaki kolaylik olarak heves edip baslasam da simdilerde buyuk keyif de aliyorum...

Banderas
08.Nisan.2018, 21:52
ben oncelikle ulasimdaki kolaylik olarak heves edip baslasam da simdilerde buyuk keyif de aliyorum...

Üzerine oturduğundaki özgürlüğünü, sesini, trafikten kurtuluşunu, bireyselliğini , grupçuluğunu, ekonomikliğini, havasını, hızını, keyfini daha neler yok ki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GrayMan
08.Nisan.2018, 22:25
Ülkemizde motosiklet kullanımı ciddi derecede artıyor ve bununla beraber otomobil severlerin "motorun nesini seviyorsunuz? Seytan icadı" gibi söylemleri de artıyor.
Ben motorun nesini seviyorum?
İlk olarak tabiki ekonomik olmasını. Satın alması, işletme maliyetleri, yakıt tüketimi, yedek parça fıyatları otomobillere göre daha düşük,
Standart bir otomobilin 3te 1i kadar yer kaplamasını ve kolay park yeri bulma avantajını,
Yoğun trafikte daha fazla hareket edebilmesini,
Sosyalleşmeye olan faydasını... Bu sıralama benim icin bitmez.
Peki ya siz motorun nesini seviyorsunuz?Motorcu ailesinden olmak ..
Adrenalin ..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Raven
09.Nisan.2018, 08:33
Olmak yada olmamak gibi. Sevmek veya sevmemek. Farklı olmak veya olmamak. Bu soruların cevapları çok göreceli. Motoru bazısı çok sever ve vazgeçemez. Bazıları çok korkak ve tehlikeli götürdüğü için riske girmek istemediği için sevmez.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pacuko
10.Nisan.2018, 15:27
özgürlük, başkaldırı, farklı olmak, adrenalin ;)