PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : XL700 Transalp için hangi lastiği önerirsiniz?

BEYAZADAM
13.Mart.2018, 10:45
Arkadaşlar merhaba,

Transalp'im için düşündüğüm ve hemen hemen aynı fiyatlara sahip iki marka var. ANLAS CAPRA R ve HEIDENAU K76. Kullanacağım yol şartları %90 asfalt, %10 toprak. Bu iki lastik hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum. Veya başka marka tavsiyeleriniz olursa dinlemeye hazırım.

Bu arada Lastik ölçüleri : Ön 100/90 R19 ve ARKA 130/80 R17

Her iki lastiğin takım fiyatı 800 TL civarında şu an.

Pacuko
13.Mart.2018, 11:05
bende lastik bakıyorum abi herkes anlas kapra r modelini öve öve bitiremiyor. 15.000 km yapmış bir adam hala iyi yol tutuyor formu bozulmadı demiş. muadiileriyle arasında çok az bir fiyat farkı var. ama kullanıcısında şöyle bir uyarıda var., diyorki '' ıslak ve kuru zeminde tutuş harika ancak çamurlu yollarda çok dikkat etmek gerek acayip kayıyor'' e şimdi sende çamura girmediğin için ve bende çok girmeyeceğim için düşünürsen patlatalık 2 takım anlas capra indirimli alırız 2 takımı ;)

BEYAZADAM
13.Mart.2018, 11:16
https://www.youtube.com/watch?v=TYQEpAXUtaI

Böyle bir yorum videosu var.

BEYAZADAM
23.Mart.2018, 09:30
Anlas ile ilgili değişik kaynaklardan almış olduğum bilgiler, lastiğin henüz tam olarak oturmadığı yönünde olduğu için sanırım tercih etmeyeceğim. Ancak fiyatı, diğerlerine göre makul olduğundan alınıp 2 sene kullanılıp değiştirilebilir diye düşünürken, fiyatı daha makul olan Mitas MC30 Invader 'a rastladım. Araştırmalar devam ediyor. bakalım hangi marka kazanacak bende.