PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık İnazuma F

carpediem
28.Şubat.2018, 00:27
Merhaba arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi dün itibarıyla cbf600 sahibiyim ve eski motorum inazuma artık satılıktır. Motoru sıfır aldığım için ve tanıdık bir arkadaşa vermek için sahibindene koymadan önce burada yayınlamak istedim.Satılmaz sa da bir ay sonra sahibindene ilana koyacağım. Gelelim motoru tanımlamaya;

Motor 2016 model ve 2017 mayıs ayı sonunda trafiğe çıkmış olup Floryadaki Batuhan motordan aldım. Şu an yaklaşık 7500 km’de ve %80 istanbul- Enez arasında yol yapıldı yani uzun yolda kullanıldı.

Aksesuarlar;
# Orta sehpa
#koruma takozu
#arka çanta demiri
#maxem 45 l çanta
#ayna uzatma
#jant şeridi var ama takılmadı
#ebc marka arka fren balatası bittiğini düşüm ama söküp baktığımda henüz kanallara kadar erimemiş diye değiştirmedim(96₺)

Kusurları;
# diz hizasında dizliğim oluşturduğu kılcal grenaj çizikleri
# yazın denizde hafif kumlu yerde kalkış yaparken arka tekirin sarmasıyla ve parmak arası terlikle[emoji51][emoji4]motoru tutamayıp sağa bıraktım grenajda iki çizik oluştu.

Ve motorumun satış fiyatı;

Motorum çanta hariç aksesuarları ile bayiiden bana maliyeti 18950 tl idi ve eğer 17500₺’ye satarsam mutlu olacağım.

Ödeme konusunda acil ihtiyacım yok grup inde ilgilenen arkadaşlar için 3 bini 1 ay sonra 5 bini iki ay sonra veririm vs gibi durumu olan arkadaşlara yadımcı olabilirim.

Velhasıl sıfır aldığım motor yabancıya gitmesin. Alacak olana şimdi den hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

carpediem
28.Şubat.2018, 00:29
Merhaba arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi dün itibarıyla cbf600 sahibiyim ve eski motorum inazuma artık satılıktır. Motoru sıfır aldığım için ve tanıdık bir arkadaşa vermek için sahibindene koymadan önce burada yayınlamak istedim.Satılmaz sa da bir ay sonra sahibindene ilana koyacağım. Gelelim motoru tanımlamaya;

Motor 2016 model ve 2017 mayıs ayı sonunda trafiğe çıkmış olup Floryadaki Batuhan motordan aldım. Şu an yaklaşık 7500 km’de ve %80 istanbul- Enez arasında yol yapıldı yani uzun yolda kullanıldı.

Aksesuarlar;
# Orta sehpa
#koruma takozu
#arka çanta demiri
#maxem 45 l çanta
#ayna uzatma
#jant şeridi var ama takılmadı
#ebc marka arka fren balatası bittiğini düşüm ama söküp baktığımda henüz kanallara kadar erimemiş diye değiştirmedim(96₺)

Kusurları;
# diz hizasında dizliğim oluşturduğu kılcal grenaj çizikleri
# yazın denizde hafif kumlu yerde kalkış yaparken arka tekirin sarmasıyla ve parmak arası terlikle[emoji51][emoji4]motoru tutamayıp sağa bıraktım grenajda iki çizik oluştu.

Ve motorumun satış fiyatı;

Motorum çanta hariç aksesuarları ile bayiiden bana maliyeti 18950 tl idi ve eğer 17500₺’ye satarsam mutlu olacağım.

Ödeme konusunda acil ihtiyacım yok grup inde ilgilenen arkadaşlar için 3 bini 1 ay sonra 5 bini iki ay sonra veririm vs gibi durumu olan arkadaşlara yadımcı olabilirim.

Velhasıl sıfır aldığım motor yabancıya gitmesin. Alacak olana şimdi den hayırlı olsun.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180227/c672b834e9f945cd1f7cafc0d0b7ce64.jpg

Pacuko
28.Şubat.2018, 00:34
Gruba özel indirim ve ödeme planı [emoji106] hayırlısı olsun.

BEYAZADAM
28.Şubat.2018, 00:36
İnşallah gönlündeki gibi olur Serkan.

Same shit, different day....

carpediem
28.Şubat.2018, 00:37
İnşallah gönlündeki gibi olur Serkan.

Same shit, different day....

Teşekkürler Ahmet abi umarım alacak arkadaşında gönlüne göre olur

carpediem
28.Şubat.2018, 00:39
Gruba özel indirim ve ödeme planı [emoji106] hayırlısı olsun.

Grup içi alışverişi canlandırayım dedim Oben :)

Roadcarver
01.Mart.2018, 17:04
Hayırlısı olsun Kardeşim dediğin gibi keşke gruptan biri alsa temiz motor yabancıya gitmesin

carpediem
05.Mart.2018, 23:13
Hayırlısı olsun Kardeşim dediğin gibi keşke gruptan biri alsa temiz motor yabancıya gitmesin

Teşekkürler abi