PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SİS FARI TAVSİYESİ BEKLİYORUM.

Pacuko
07.Şubat.2018, 16:52
Malum motoru garaja çektik şimdi biraz aksesuar yapma zamanı.
iyi iş yapacak parasını hak eden çok pahalı olmayan 2 çift sis farı almak istiyorum.
1. çifti yayıcı (orman yollarında karanlıkta iyi aydınlatsın diye)
1. çiftide delici (trafikli yerlerde araçların dikkatini çeksin diye)

çok maliyetli olmazlarsa sevinirim :D

motorumu gece sürmediğimden (alalı daha 1gün olduğu için) far performansını bilmiyorum eğer yetersiz bulursam onada bi el atabilirim. bileniniz varsa o konudada tavsiye verirse sevinirim.

Roadcarver
07.Şubat.2018, 17:00
Takipteyim banada lazım

BEYAZADAM
07.Şubat.2018, 17:00
Msttech tabii ki. Her ay bir tane al ama msttech olsun. Ömürboyu gibi garantisi var.

Same shit, different day....

Bilkan55
07.Şubat.2018, 18:03
Bununla ilgili yazı yazdım. Cok para vermeye gerek yok

Pacuko
07.Şubat.2018, 18:42
Msttech tabii ki. Her ay bir tane al ama msttech olsun. Ömürboyu gibi garantisi var.

Same shit, different day....

Çok pahalı msttech ler :(

Pacuko
07.Şubat.2018, 18:42
Bununla ilgili yazı yazdım. Cok para vermeye gerek yok

Yazının başlığı neydi hangi bölümde ? Baktım ama bulamadım

Bilkan55
07.Şubat.2018, 19:15
Aydınlatma, bakım bölümünde

Bilkan55
09.Şubat.2018, 10:55
Takipteyim banada lazımDün aksam sana attığımız linki paylasır mısın? Oben abiyede ondan alalım. Benim motorun aküsü ufak parlak yanmamasının sebebi o dur.

Pacuko
09.Şubat.2018, 10:59
Dün aksam sana attığımız linki paylasır mısın? Oben abiyede ondan alalım. Benim motorun aküsü ufak parlak yanmamasının sebebi o dur.

ben arka çakarlardan bahsediyorum doğukan dikkat çekmiyor derken. öndekiler iyi. onlardan alıcam galiba

Pacuko
09.Şubat.2018, 11:01
benim aklımda şu var
doğukanın ön sislerinden 2 çift alıp bunları msttech in modülüne bağlayıp çapraz çalıştırmak
birde arka stop için msttech den bana uygun arka stop ile modülünü alıp takmak. bu bağlamda alacaksak siparişleri ona göre veririz ;)

Bilkan55
09.Şubat.2018, 11:09
ben arka çakarlardan bahsediyorum doğukan dikkat çekmiyor derken. öndekiler iyi. onlardan alıcam galibaŞaşırtıcı ya. Uzaktan mı yakından mı?

Pacuko
09.Şubat.2018, 11:10
Şaşırtıcı ya. Uzaktan mı yakından mı?

30 metre mesafeden ha var ha yok belli bile olmuyor. 10 metrede hafifi yanan bişiler var ama dikkat etmezsen anlamazsın bile.
kötülemek için yazmıyorum ha . beni biliyorsun gerçekleri yazıyorum senin yararın için.

Bilkan55
09.Şubat.2018, 11:15
30 metre mesafeden ha var ha yok belli bile olmuyor. 10 metrede hafifi yanan bişiler var ama dikkat etmezsen anlamazsın bile.
kötülemek için yazmıyorum ha . beni biliyorsun gerçekleri yazıyorum senin yararın için.Ben arkalara bilerek merceksiz koydum miletin gözünü almasın diye ama merceksizde güçsüz olmuş demek ki.. motordaki akü 4A gücü yetmiyor. Kuvvetli bişey koysam aküyü bitirir..

Gucci
09.Şubat.2018, 11:53
benim aklımda şu var
doğukanın ön sislerinden 2 çift alıp bunları msttech in modülüne bağlayıp çapraz çalıştırmak
birde arka stop için msttech den bana uygun arka stop ile modülünü alıp takmak. bu bağlamda alacaksak siparişleri ona göre veririz ;)Tavsiye etmiyorum . Bendede var dogukandakinden Alcak kullanirsan yavas hizlarda is goruyo ama biraz yukseltince dun aksam goremedim onumu

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilkan55
09.Şubat.2018, 12:04
Tavsiye etmiyorum . Bendede var dogukandakinden Alcak kullanirsan yavas hizlarda is goruyo ama biraz yukseltince dun aksam goremedim onumu

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiÖnde ben giderken cok rahat görüyordum abi. Motor Anıl abideyken oda çok memnundu. Sende var bi sıkıntı [emoji23][emoji23][emoji23]

Pacuko
09.Şubat.2018, 12:37
Tavsiye etmiyorum . Bendede var dogukandakinden Alcak kullanirsan yavas hizlarda is goruyo ama biraz yukseltince dun aksam goremedim onumu

karşıdan gelen araçlar uzunlarla geliyor ve bende sövüyordum sonra bi baktım önde sen varsın. muhtemelen karşı şeridi kör ediyorsun ki arabalar uzunları yakıyorlar. biraz dikkat ;)

Gucci
09.Şubat.2018, 17:08
Önde ben giderken cok rahat görüyordum abi. Motor Anıl abideyken oda çok memnundu. Sende var bi sıkıntı [emoji23][emoji23][emoji23]Benim gozler kisik ondan olabilir usta tavsiyesi istiyorum goz icin [emoji23]

Gucci
09.Şubat.2018, 17:10
karşıdan gelen araçlar uzunlarla geliyor ve bende sövüyordum sonra bi baktım önde sen varsın. muhtemelen karşı şeridi kör ediyorsun ki arabalar uzunları yakıyorlar. biraz dikkat ;)Oyuzden kullanmak istemiyorum bu ledleri ama orman yolu falan oldumu is gorur. İsik cok yayiliyor bu is ancak mercekli led xenon yaparsak cizeriz bence

Pacuko
09.Şubat.2018, 17:42
Oyuzden kullanmak istemiyorum bu ledleri ama orman yolu falan oldumu is gorur. İsik cok yayiliyor bu is ancak mercekli led xenon yaparsak cizeriz bence

ben motorun aydınlatmasından memnunu. benim derdim trafikte farkedilir olmak birde inc cin top aynadığı yerlerde daha iyi görüntü. sisleri yalnızca çakar olarak kullanmak istiyorum ve mümkünse uzunları yaktığımda yanmasın ama sellektör düğmesine bastığımda çakarlar çaksın istiyorum.

Bilkan55
09.Şubat.2018, 18:55
ben motorun aydınlatmasından memnunu. benim derdim trafikte farkedilir olmak birde inc cin top aynadığı yerlerde daha iyi görüntü. sisleri yalnızca çakar olarak kullanmak istiyorum ve mümkünse uzunları yaktığımda yanmasın ama sellektör düğmesine bastığımda çakarlar çaksın istiyorum.Çok sey istiyorsun [emoji6][emoji6] sol kütüğü açıp T baglantı alman gerek.. biraz yorucu olur