PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CBF 600 enjeksiyonlu arıyorum

carpediem
01.Şubat.2018, 16:19
Değerli grup arkadaşlarım bildiğiniz üzere inazuma f motorum var. Planım bu günlerde CBF 600 alıp değer kaybetmemek için inazumamı da mayıs gibi satmak. Hem planım hakkında hem motor önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BEYAZADAM
01.Şubat.2018, 16:36
O motorun uzmanı Oben. Onun okey dediği ilanlara bak mutlaka.

Same shit, different day....

carpediem
01.Şubat.2018, 16:38

Oben ve Selçuk abinin önerilerini bekliyorum abi :)

Pacuko
01.Şubat.2018, 16:40
Değerli grup arkadaşlarım bildiğiniz üzere inazuma f motorum var. Planım bu günlerde CBF 600 alıp değer kaybetmemek için inazumamı da mayıs gibi satmak. Hem planım hakkında hem motor önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

şuan ki 18.750 yazan motora bakmak lazım. ben gözüme kestirmiştim zamanında. sol granajda hafifi sürtmeler görddüm fotoda ama eğer motorda sıkıntı yoksa şu ortamda iyi makina ;)
birde 20.000 tl lik siyah olan var sana çok yakın onada bakabilirsin. ama 20.000 olan yeni aldı sayılır geçen sene nisan mayıs gibi almış şimdi satıyor neden dersen evlilik hayali ;)
bilgileri stalklayarak öğrendim :D

şuan için düşüncen varsa bence ataşehirdekine bakılıp alınabilir.

Pacuko
01.Şubat.2018, 16:41

eyvallah abim

Pacuko
01.Şubat.2018, 16:44
şimdi baktımda izmir de de birtane var istersen onlada bir görüş sen daha yeni daha az km li istiyordun. 2010 model 21.500 de o

carpediem
01.Şubat.2018, 17:00
şimdi baktımda izmir de de birtane var istersen onlada bir görüş sen daha yeni daha az km li istiyordun. 2010 model 21.500 de o

Maksimum 19 bin civarı birşey bakıyorum zorlasam 20 olur oda masraf çıkarmayacak bir motor olmalı dişli zincir lastik vs. Bir yıl elzem durum dışında yağ filtre balata vs masrafım olmalı sadece.

Pacuko
01.Şubat.2018, 17:03
Maksimum 19 bin civarı birşey bakıyorum zorlasam 20 olur oda masraf çıkarmayacak bir motor olmalı dişli zincir lastik vs. Bir yıl elzem durum dışında yağ filtre balata vs masrafım olmalı sadece.

o zaman ataşehir yada bağlardaki motora bakabilirsin. ekspertiz yaparız ;)

carpediem
01.Şubat.2018, 17:05
o zaman ataşehir yada bağlardaki motora bakabilirsin. ekspertiz yaparız ;)

Tamam müsait olduğunda bakalım bi ozaman :)

Pacuko
01.Şubat.2018, 17:09
Tamam müsait olduğunda bakalım bi ozaman :)

tamam bizim burda kine haftaiçide bakabiliriz ama ataşehirdeki haftasonu bakarız anca. sen ayarla kendini haberleşelim.

carpediem
01.Şubat.2018, 17:10
tamam bizim burda kine haftaiçide bakabiliriz ama ataşehirdeki haftasonu bakarız anca. sen ayarla kendini haberleşelim.

Tamam belki arkadaşların çevresinde ilanda olmayıp satmayı düşünende olabilir.

Pacuko
01.Şubat.2018, 17:11
Tamam belki arkadaşların çevresinde ilanda olmayıp satmayı düşünende olabilir.

şuanlık bir duyum yok. ha birde enjeksiyonlu istemenin sebebi yakıt ise karbratörlü ile arasında hissedilmeyecek bir fark var.

Roadcarver
01.Şubat.2018, 20:11
Hayırlısı olsun Serkan her zaman istedigini sorabilirsin baglarda dediğiniz motor Furkanın motormu Fikret abinin oglu

Pacuko
01.Şubat.2018, 20:32
Hayırlısı olsun Serkan her zaman istedigini sorabilirsin baglarda dediğiniz motor Furkanın motormu Fikret abinin oglu

Aynen abi onun ki. Ben onun 1 oğlu daha olduğunu bilmiyordum. Fatihi biliyorum birtek

carpediem
01.Şubat.2018, 20:51

Teşekkürler abi yani alınırmı o motor?

Roadcarver
01.Şubat.2018, 20:59
Teşekkürler abi yani alınırmı o motor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiMotoru gördüm ama incelemedim pek sadece egzoz vardi bildigim ama ona alan arkadasta Bilgin diye bir arkadas sorarım onada

carpediem
02.Şubat.2018, 00:04
Motoru gördüm ama incelemedim pek sadece egzoz vardi bildigim ama ona alan arkadasta Bilgin diye bir arkadas sorarım onada

Olur abi öğrenebilirsen sevinirim.

Roadcarver
02.Şubat.2018, 10:57
Olur abi öğrenebilirsen sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiSerkan arkadas ile gorustum biz aldik motoru temizdi diyor ama kaza yapmış furkan motorla önden arabaya girmis komple boyanmış bize gelmez yani baska motor bakalim

carpediem
02.Şubat.2018, 10:58
Serkan arkadas ile gorustum biz aldik motoru temizdi diyor ama kaza yapmış furkan motorla önden arabaya girmis komple boyanmış bize gelmez yani baska motor bakalim

Teşekkür ederim abi ozaman takibe devam

keeperr
02.Şubat.2018, 11:56
serkancim ne isticen motoruna bakalim?

Pacuko
02.Şubat.2018, 11:57

Mert atakta [emoji16]

keeperr
02.Şubat.2018, 11:58
Mert atakta [emoji16]bilelim..neden olmasin xmaxi verip belki aliriz..butce muhim

keeperr
02.Şubat.2018, 12:00
bilelim..neden olmasin xmaxi verip belki aliriz..butce muhimhee derseki anil ben adayim. once anilin isi gorulsun..onda motor yok

Pacuko
02.Şubat.2018, 12:01
hee derseki anil ben adayim. once anilin isi gorulsun..onda motor yok

Heyt be centilmen insan [emoji16]

carpediem
02.Şubat.2018, 12:25

Mert şuan satmayı düşünmüyorum piyasa biraz hareketlenince satmayı planlıyorum. 17-17500 e falan verebilmeyi umuyorum tabi nisan mayıs gibi piyasa ne olur bilemem.

carpediem
02.Şubat.2018, 12:28
Almak isteyen olursa vade de konulabiliriz

ICEBERG
07.Şubat.2018, 12:56
Yok abi beni bütçeyi aşıyor. Serkanın aldığı fiyatıda biliyorum. O yüzden pazarlık bile yapamam.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pacuko
13.Şubat.2018, 16:12
varmı cbf le ilgili bi gelişme ?

carpediem
13.Şubat.2018, 16:33
Yok abi izmirdeki 24 son diyorlar

carpediem
16.Şubat.2018, 15:51
CBF 600 BONCUK GİBİ MAKİNA (ARAÇ TAKASI OLABİLİR)İlan No: 526767034https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbf-600-boncuk-gibi-makina-arac-takasi-olabilir-526767034/detay

carpediem
16.Şubat.2018, 15:52
Bu motor hakkında fikirlerinizi alabilir miyim arkadaşlar?

Pacuko
16.Şubat.2018, 17:56
CBF 600 BONCUK GİBİ MAKİNA (ARAÇ TAKASI OLABİLİR)İlan No: 526767034https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbf-600-boncuk-gibi-makina-arac-takasi-olabilir-526767034/detay

ben bu motoru beğendim eğer sorunu yoksa