PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkesin Hayalindeki Gezi Rotaları

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 11:49
Hadi bakalım, kimler nerelere gitmek istiyor?

Same shit, different day....

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 11:52
Once ben başlayayım. İlk rotam baştan sona geniş bir Karadeniz turu.

İkinci rotam ise, Transalp'i üzerinde yazan koordinata yani Fransız Alpleri'ndeki en yüksek yer olan Col De La Bonette'ye götürmek.

İlk rotam biraz daha gerçekleştirilebilir ama ikinci rotam biraz hayal gibi. Yaklaşık 2500 km gidiş.

Roadcarver
24.Ocak.2018, 11:56
Ben önce karadeniz turu yapmak istiyorum. Ardından mardin taraflarina bir rota cizecegim Egeyi motorla olmasada gezdim trakya zaten arka bahcemiz.Güzel ülkem bittikten sonra Yunanistan,italya ver elini yurt dışı

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 12:03
Ben önce karadeniz turu yapmak istiyorum. Ardından mardin taraflarina bir rota cizecegim Egeyi motorla olmasada gezdim trakya zaten arka bahcemiz.Güzel ülkem bittikten sonra Yunanistan,italya ver elini yurt dışıGüneydoğu Anadolu, terör olayları bitmeden zor başkanım. Ben de çok istiyorum ama yemiyor açıkçası.

Ayrıca Çanakkale'den başlayarak tamamen sahil yolundan Anamur'a kadar da gidilebilir.

Pacuko
24.Ocak.2018, 12:19
karadeniz turu hepimizin ortak hayali gibi görünüyor. benimde ilk sıramda karadeniz turu var
sonrasında enduro motora (ki alabilirsem) biraz alışınca torosları görmek istiyorum bir ucundan girip bir ucundan çıkmak.
birde sahil şeridinden çanakkaleden başlayıp hataya kadar bir rota izlemek keyifli olurdu.
kendi ülkemi bitirmeden yurtdışına el atmam heralde ama ufak bir bulgaristan yada yunanistan fena olmazdı ;)

Pacuko
24.Ocak.2018, 12:20
Ben önce karadeniz turu yapmak istiyorum. Ardından mardin taraflarina bir rota cizecegim Egeyi motorla olmasada gezdim trakya zaten arka bahcemiz.Güzel ülkem bittikten sonra Yunanistan,italya ver elini yurt dışı

bencede güneydoğu tarafında gerekli bizi karşılayacak arkadaşlar dostlar bulmadan gitmek riskli olabilir.

Pacuko
24.Ocak.2018, 12:20
ayrıca birde adım adım trakya gezilerim olacak planladığım. trakyada ayak basılmadık görülmedik yer bırakmadan gezme planım var.

ICEBERG
24.Ocak.2018, 12:22
Karadeniz [emoji106]zaman bol olacak kamp şeklinde konaklayarak gezmek mükemmel olurdu. Sinoptan Artvine kadar. Birde enduro olacak off.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pacuko
24.Ocak.2018, 12:23
Karadeniz [emoji106]zaman bol olacak kamp şeklinde konaklayarak gezmek mükemmel olurdu. Sinoptan Artvine kadar. Birde enduro olacak off.

ilk vitesli motorundan sonra enduro alacaksın gibi duruyor. ahmet abi kanına girer senin :D demedi demeyin.

ICEBERG
24.Ocak.2018, 12:25
Her akşam bana başka motor tavsiyelerinde bulunuyo. Aptala döndüm ne alacağımıda unuttum.

Pacuko
24.Ocak.2018, 12:25
Her akşam bana başka motor tavsiyelerinde bulunuyo. Aptala döndüm ne alacağımıda unuttum.

abi ne alacağın belli ;) aklındakinden başkasını almayacaksın ;)

ICEBERG
24.Ocak.2018, 12:27
Sıfır Rx3 [emoji16]

ICEBERG
24.Ocak.2018, 12:28
Sıfır Rx3 [emoji16]

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiSonra ver elini karadeniz heyt beee

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 12:44
Sonra ver elini karadeniz heyt beee

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiTamam tamam sana Rx3i Evo yu alacaz. Öyle görünüyor.

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 12:44
Konudan şaşmayalım beyler. Rotaları bekliyorum.

Pacuko
24.Ocak.2018, 12:50
ya aklıma geldi bu sene mutlaka bi anıtkabir yapalım diyorum.

ICEBERG
24.Ocak.2018, 12:58
Yurtdışıda iyi ama masraflı olacaktır. Pasaport vize gibi extralar var.

ICEBERG
24.Ocak.2018, 12:59
ya aklıma geldi bu sene mutlaka bi anıtkabir yapalım diyorum.Bir gece konaklamalı Ankara yapılabilir. [emoji106]

Roadcarver
24.Ocak.2018, 13:00
ya aklıma geldi bu sene mutlaka bi anıtkabir yapalım diyorum.

güzel bir fikir

Pacuko
24.Ocak.2018, 13:04
Yurtdışıda iyi ama masraflı olacaktır. Pasaport vize gibi extralar var.

abi masraf dediğin nedir ;) neye harcamıyoruz ki birazda görmek gezmek lazım

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 13:44
abi masraf dediğin nedir ;) neye harcamıyoruz ki birazda görmek gezmek lazımKrediyi fazla çekecen galiba 🤣🤣

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 13:46
ya aklıma geldi bu sene mutlaka bi anıtkabir yapalım diyorum.Gece nerede kalacağız?

Pacuko
24.Ocak.2018, 14:40
Krediyi fazla çekecen galiba ����

yapacak biş yok harcamak için kazanıyoruz :D

Pacuko
24.Ocak.2018, 14:40
Gece nerede kalacağız?

benim için farketmez
günü birlikte olur çadırda olur pansiyonda.

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 14:47
benim için farketmez
günü birlikte olur çadırda olur pansiyonda.Çadır kuracak yer bulmak zor Ankara civarı da. Pansiyon olabilir.

Pacuko
24.Ocak.2018, 14:48
Çadır kuracak yer bulmak zor Ankara civarı da. Pansiyon olabilir.

Bulduğumuz çimene yayılırız abi ne olacak yahu ;)

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 14:48
Bulduğumuz çimene yayılırız abi ne olacak yahu ;)Inek miyiz biz yahu? :):)

Pacuko
24.Ocak.2018, 14:51
Inek miyiz biz yahu? :):)

gezginiz abi ;)

_JeanGrey_
24.Ocak.2018, 14:59
Ankara mutlaka yapalım bu fikre katılıyorum ama ben motor almadan olmaz :D ben motor üstünde karadeniz ve akdeniz turu yaptım artçı olarak da olsa. Hedefim yurtdışına açılmak. Aklımdaki rota Balkanlar; Yunanistan’da Kavala ve Selanik’ten sonra Makedonya’ya geçmek. Üsküp’ü görüp bir gün sonra Kosova Priştine. Piriştine’den sonra Bosna Hersek’te Mostar ve Saraybosna. Hırvatistan’da Zagreb, Dubrovnik ( En çok da burayı merak ediyorum :) ) ; Slovenya’da Maribor, Avusturya’da Viyana, Slovakya’da Bratislava (burası da 2. sırada merakımı cezbeden yer) , Macaristan’daysa Budapeşte. Belgrad’dan sonra da Sofya üzerinden Türkiye’ye geri dönmek.

Tüm bu rota için tabii büyük ikramiye çıkmasını bekliyorum öncelikle :P

Pacuko
24.Ocak.2018, 15:02
Ankara mutlaka yapalım bu fikre katılıyorum ama ben motor almadan olmaz :D ben motor üstünde karadeniz ve akdeniz turu yaptım artçı olarak da olsa. Hedefim yurtdışına açılmak. Aklımdaki rota Balkanlar; Yunanistan’da Kavala ve Selanik’ten sonra Makedonya’ya geçmek. Üsküp’ü görüp bir gün sonra Kosova Priştine. Piriştine’den sonra Bosna Hersek’te Mostar ve Saraybosna. Hırvatistan’da Zagreb, Dubrovnik ( En çok da burayı merak ediyorum :) ) ; Slovenya’da Maribor, Avusturya’da Viyana, Slovakya’da Bratislava (burası da 2. sırada merakımı cezbeden yer) , Macaristan’daysa Budapeşte. Belgrad’dan sonra da Sofya üzerinden Türkiye’ye geri dönmek.

Tüm bu rota için tabii büyük ikramiye çıkmasını bekliyorum öncelikle :P

ohoooooo sen planı rotayı tam çıkarmışsın bile :D

sana hemen motor bakalım o zaman ciddi alıcı isen benim gibi ( :D hhupapauapaua) hemen bakalım sanada anca haziranda alırız :D
gerçi avantajın var senin marka model belli.

Roadcarver
24.Ocak.2018, 15:02

Tüm bu rota için tabii büyük ikramiye çıkmasını bekliyorum öncelikle :PValla Burçin harika fikirler insallah sana çikar büyük ikramiye

Pacuko
24.Ocak.2018, 15:04
Valla Burçin harika fikirler insallah sana çikar büyük ikramiye

abi çıksında bize douknan bi tarafı olmamış. insan bütün grubu götürücem masraflar benden falan der :D sonuçta büyük ikramiye :D

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 15:05
Burçin götürür hepimizi merak etme.

_JeanGrey_
24.Ocak.2018, 15:09
Tabii hep beraber gideceğiz yoksa rotamı neden paylaşayım :D Şimdi hep beraber dua ediyoruz ki büyük ikramiye bana çıksın :P

Roadcarver
24.Ocak.2018, 15:09
abi çıksında bize douknan bi tarafı olmamış. insan bütün grubu götürücem masraflar benden falan der :D sonuçta büyük ikramiye :DBurcine çıksın götürür o söylemesine gerek yok hem o kadar yer gezecek tek başına tadı cikmaz ki

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 15:10
Başka rota istiyorum. Hadi bakalım. Eller klavyeye.

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 15:10
Nevşehir 'e falan giden yok mu? Salda golü? 🤣🤣

Pacuko
24.Ocak.2018, 15:11
Tabii hep beraber gideceğiz yoksa rotamı neden paylaşayım :D Şimdi hep beraber dua ediyoruz ki büyük ikramiye bana çıksın :P

her akşam standart uyumadan önce dua edeyim :D bana çıkmıyor bari sana çıksın :D

Pacuko
24.Ocak.2018, 15:12
Nevşehir 'e falan giden yok mu? Salda golü? ����

salda gölünü üstüme alındım ALLAH kısmet ederse orası da bozulmadan ben gidip görmek bir fotoğraf çektirmek istiyorum.

Roadcarver
24.Ocak.2018, 15:12
Nevşehir 'e falan giden yok mu? Salda golü? ����

abi Salda gölüne gittim pek gidilecek bir yer değil Nevşehir'de Baharın rotası

Pacuko
24.Ocak.2018, 15:14
uzun sürüşler için antreman yapın ve gece sürüşleri için. bu sene bol km li geçsin dimi ama ;) grubun hakkını verelim ;)

_JeanGrey_
24.Ocak.2018, 15:14
her akşam standart uyumadan önce dua edeyim :D bana çıkmıyor bari sana çıksın :D

Evet işte buna destek istiyorum :D

Pacuko
24.Ocak.2018, 15:15
abi Salda gölüne gittim pek gidilecek bir yer değil Nevşehir'de Baharın rotası

saldaya başka bi yere giderken uğrayıp bi kahve içip kaçarız ;)

Roadcarver
24.Ocak.2018, 15:19
saldaya başka bi yere giderken uğrayıp bi kahve içip kaçarız ;)Mantuklu [emoji1][emoji1]

Roadcarver
24.Ocak.2018, 15:20
Alın size rota,macera hemde bisikletle

http://www.motosikletclub.net/tam-bir-yildir-afrikada-pedal-cevirip-belgesel-cekiyor-10142.html

Pacuko
24.Ocak.2018, 15:22

http://www.motosikletclub.net/tam-bir-yildir-afrikada-pedal-cevirip-belgesel-cekiyor-10142.html

bu konuda gürkan genci tek geçerim ama bu abide de iyi cesaret varmış helal olsun. bu arada ben bisikletlede uzun tura çıkarım sorun değil yeterki gidelim diyin :D

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 15:40

http://www.motosikletclub.net/tam-bir-yildir-afrikada-pedal-cevirip-belgesel-cekiyor-10142.htmlZor be yaa. Allah kolaylık versin.

Bilkan55
24.Ocak.2018, 15:40
İlahi guc tarafindan para ve zaman verilmeli bana qnca öylr plan yapabilirim.. psrayi buluncada ilk is yeni bi motor [emoji23]

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pacuko
24.Ocak.2018, 15:42
İlahi guc tarafindan para ve zaman verilmeli bana qnca öylr plan yapabilirim.. psrayi buluncada ilk is yeni bi motor [emoji23]

bence ilahi güç değilde işe girmelisin :D oz aman daha kolay oluyo motor almak :D

_JeanGrey_
24.Ocak.2018, 15:43

Plan değil hayal dedik ama yoksa ben de balkanlara gidemiyorum :D rotanı kendine sakladığına göre iddialı bir rotan var hayalinde :D

Bilkan55
24.Ocak.2018, 15:44
Plan değil hayal dedik ama yoksa ben de balkanlara gidemiyorum :D rotanı kendine sakladığına göre iddialı bir rotan var hayalinde :DUzaya çıkacağım [emoji16] özel motor çalışmalarına başladım

Pacuko
24.Ocak.2018, 15:45
Uzaya çıkacağım [emoji16] özel motor çalışmalarına başladım

inanırım o kadar bırkaladınki motoru çıkarmı çıkar :D

Bilkan55
24.Ocak.2018, 15:47
inanırım o kadar bırkaladınki motoru çıkarmı çıkar :D🤣🤣🤣🤣🤣 zoru hemen yaparım da imkansız biraz zaman alır [emoji6] ilk once kendi totomu toparlayayım 🤣

Roadcarver
24.Ocak.2018, 15:55
Uzaya çıkacağım [emoji16] özel motor çalışmalarına başladım

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiSimdi ziplarsan 30 seneye cikarsin

BEYAZADAM
24.Ocak.2018, 16:12
inanırım o kadar bırkaladınki motoru çıkarmı çıkar :DTamamen katılıyorum. :):):)