PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YAZLIK ELDİVEN NE ALSAM ?

Pacuko
28.Aralık.2017, 13:06
şöyle hazır kış dönemindeyken fiyatlar artmamış yada indirimler sürerken güzel bir marka koruyuculuğu ispatlamış am afiyatı ucuz olmayan nasıl bir eldiven alsam ki ? kullandığınız elvenleri bi sıralayın bakalım bana fikir olsun.

Mamba
28.Aralık.2017, 13:26
Dainese Şirinevler Pro :D

Pacuko
28.Aralık.2017, 13:30
Dainese Şirinevler Pro :D

çakma dimi ? :D

Mamba
28.Aralık.2017, 13:30
Ayıp ediyosun tabiki:)

Yine AliExpress'ten bi five gloves almıştım ama hiç kullanamadım. Benim montun manşet kısmı fazla geniş olduğu için eldiven bilekliğinin içine sokamadım çok rahatsız etti. Öyle duruyo aldığımdan beri.

Pacuko
28.Aralık.2017, 13:33
Ayıp ediyosun tabiki:)

Yine AliExpress'ten bi five gloves almıştım ama hiç kullanamadım. Benim montun manşet kısmı fazla geniş olduğu için eldiven bilekliğinin içine sokamadım çok rahatsız etti. Öyle duruyo aldığımdan beri.

sendeki eşyaların sana uymayanlarına bi bakayım bir ara ben :D

Roadcarver
28.Aralık.2017, 13:45
Ixs Carbon Mesh-3 kullanıyorum gayet memnunum sadece yazın bir kaç kez terden ellerimi boyadı firmaya söyledim ilk defa sizden duyduk getirin inceleyelim dedi sorun bende olabilir yani onun haricinde ele tam oturuyor bilek kısmı uzun montun kolları içine giriyor.yazın ve sonbaharda rahat kullanılıyor

http://www.motoplus.com.tr/urun/9910350103003/Ixs-Carbon-Mesh-3-Siyah-Motosiklet-Eldiveni

BEYAZADAM
28.Aralık.2017, 13:57
Aliexpress sağolsun, kullanacağım tüm eldivenleri aldım. Bir tanesi çakma revit olmasına rağmen çok hoşuma gitti. Hiç rahatsızlık vermedi. Ancak yazın büyük ihtimalle parmaksız olanlarını kullanacağım. Oben ne kadar karşı çıksa da. :):):)

Pacuko
28.Aralık.2017, 14:59
Aliexpress sağolsun, kullanacağım tüm eldivenleri aldım. Bir tanesi çakma revit olmasına rağmen çok hoşuma gitti. Hiç rahatsızlık vermedi. Ancak yazın büyük ihtimalle parmaksız olanlarını kullanacağım. Oben ne kadar karşı çıksa da. :):):)

vallaha abi allah korusun düşme anında ilk yerle temas eden yerlerimizden biri ellerimiz iyi korumak gerek diye düşünüyorum.