PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27.12.2017 spormoto etkinliği buluşma önerisi :D

Pacuko
26.Aralık.2017, 09:57
arkadaşlar katılmak isteyen olurmu ayarlayıp gitsekmi ne dersiniz ? eğlenceli olabilir. hem gitmişken diğer mağazalara da bakarız

BEYAZADAM
26.Aralık.2017, 10:35
Obencim bizim için çok zor. Ayrıca zaten motorları satıyoruz. Malzemeye ihtiyaç yok. :)

ryumanjison
26.Aralık.2017, 10:42
Ben carsamba aksami uye oldugum bir dernek yemegine davetliyim.Gelemiyorum.

Gucci
26.Aralık.2017, 10:47
olay nedir nerdedir saat kaçtadır çözemedim

Roadcarver
26.Aralık.2017, 10:51
Ben gelebilirim

Bilkan55
26.Aralık.2017, 11:11
Benimde yarın başka işlerim var, maalesef gelemeyeceğim

_JeanGrey_
26.Aralık.2017, 15:29
Obencim bizim için çok zor. Ayrıca zaten motorları satıyoruz. Malzemeye ihtiyaç yok. :) Satıyor musunuz?

_JeanGrey_
26.Aralık.2017, 15:33

Bu bilgilere ulaştım :)

Spormoto KTM & Husqvarna Yeni Yıl Partisi

Detaylar
Spormoto, tüm motosiklet tutkunlarını yeni yıl partisine davet ediyor.

Katılımın ücretsiz olduğu partimiz Spormoto Hasanpaşa Showroom'da 27 Aralık Çarşamba günü saat 18:00'da başlayacak.

Partiye katılanlara özel ve sadece bir gün süresince tüm KTM ve Husqvarna kıyafet ve aksesuarlarında geçerli %30 indirim fırsatı ile her yıl olduğu gibi bu yılda bol hediyeli, bol sürprizli bir yılbaşı partisi sizleri bekiyor olacak.

İki tekere üzerinde keyifli bir yıl geçirmeniz dileğiyle, Çarşamba akşamı görüşmek üzere.

Pacuko
26.Aralık.2017, 16:16
Bu bilgilere ulaştım :)

Spormoto KTM & Husqvarna Yeni Yıl Partisi

Detaylar
Spormoto, tüm motosiklet tutkunlarını yeni yıl partisine davet ediyor.

Katılımın ücretsiz olduğu partimiz Spormoto Hasanpaşa Showroom'da 27 Aralık Çarşamba günü saat 18:00'da başlayacak.

Partiye katılanlara özel ve sadece bir gün süresince tüm KTM ve Husqvarna kıyafet ve aksesuarlarında geçerli %30 indirim fırsatı ile her yıl olduğu gibi bu yılda bol hediyeli, bol sürprizli bir yılbaşı partisi sizleri bekiyor olacak.

İki tekere üzerinde keyifli bir yıl geçirmeniz dileğiyle, Çarşamba akşamı görüşmek üzere.

aynen organizasyon budur ;)

Pacuko
26.Aralık.2017, 16:17
Obencim bizim için çok zor. Ayrıca zaten motorları satıyoruz. Malzemeye ihtiyaç yok. :)

hiç motor almayacak gibi konuştun ahmet abi.

Pacuko

sen gelirsen çok şaşırıcam.

Pacuko
Ben gelebilirim

abi haberleşelim ;)

BEYAZADAM
27.Aralık.2017, 09:33
hiç motor almayacak gibi konuştun ahmet abi.

Ne bileyim Obencim. Bir anda bir moralim bozuldu. Satmayacam galiba. Malzeme konusuna gelince inan o kadar çok malzeme var ki isterse %80 indirim yapsınlar, almak israf olur. Biz genelde yurtdışından alıyoruz biliyorsun. Daha uygun oluyor. :)

Roadcarver
28.Aralık.2017, 01:13
Diğer etkinliklere göre sönük ve amatörce bir etkinlikti
hediye çekilişi adı altında motoron dergisi,anahtarlık vermeleri ucuz bir esnaf oyunuydu. Sonuçta kimse oraya hediye için gitmedi vermeseler de olurdu.Köfte İkram ettiler haliyle geç pişti ve aş evi kuyruğu gibi kuyruk oluştu çalışanların aradan kaynak yapıp içerideki ağır misafirlerine ikramları kuyruğun uzamasına sebeb oldu.23.00 kadar sürecek dedikleri etkinlik 21.00 gibi dağılmaya başladı.

Bilkan55
28.Aralık.2017, 08:16
hediye çekilişi adı altında motoron dergisi,anahtarlık vermeleri ucuz bir esnaf oyunuydu. Sonuçta kimse oraya hediye için gitmedi vermeseler de olurdu.Köfte İkram ettiler haliyle geç pişti ve aş evi kuyruğu gibi kuyruk oluştu çalışanların aradan kaynak yapıp içerideki ağır misafirlerine ikramları kuyruğun uzamasına sebeb oldu.23.00 kadar sürecek dedikleri etkinlik 21.00 gibi dağılmaya başladı.

Abi bana gelecektiniz köfteleri sucukları dakikasına yapar sıra beklemeden yer idik :)) . Anahtarlık kıyametle istedigini al, çekilissiz votka ikramım var :)) sohbet muhabbet de sınırsız

BEYAZADAM
28.Aralık.2017, 09:53
23.00 kadar sürecek dedikleri etkinlik 21.00 gibi dağılmaya başladı.

Millet karnını doyurup gitmiştir. Daha doğrusu onun için gelmiştir.

Pacuko
28.Aralık.2017, 13:00

tam açıklama olmuş ;)