PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cc yükseltmek istiyorum tavsiye

core_i
13.Ağustos.2017, 21:08
merhaba arkadaşlar 4 aydır mt25 kullanıyorum yaklaşık 7000 km yol yaptım cc yükseltmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım.

teşekürler

Roadcarver
13.Ağustos.2017, 22:45
Herhangi bir motosiklet eğitimi aldınız mı ? Ne tarz bir motir düşünüyorsunuz?

core_i
13.Ağustos.2017, 23:13
Herhangi bir motosiklet eğitimi aldınız mı ? Ne tarz bir motir düşünüyorsunuz?

iş den fırsat bulup eğitimlere katılamıyorum bu benim için büyük eksik, kendi çapımda şile yollarında kendimi eğitmeye çalışıyorum.
ilk büyük motorum mt25 1 kere xmax denedim ama bana uygun olmadığını anladım. çok kararsızım bu konuda

Teşekkürler

Roadcarver
14.Ağustos.2017, 10:30
Sık sık buluşma düzenliyoruz herhangi birini katılıp değişik kullanıcılardan bilgi alabilirsiniz.Mesela benim ilk motorum Kanuni Tiger'dı 250 cc daha sonra BMW F650 ye geçmiştim sakin tek silindir güzel bir motordu.Sonra 4 silindir zevkini yaşamak için Honda CBF 600 aldım hala onu kullanıyorum. Fakat her ne kadar motor tecrübe ile ilgili olsa da eğitim şart sonra öğrendiklerini tecrübe edebilirsin.

Bilkan55
14.Ağustos.2017, 11:44
Mt25 güçsüz bir makina degil ben biraz daha kullanmanızı tavsiye ederim. Büyük motorun derdi de büyük. Almak istediğiniz model nedir?

core_i
14.Ağustos.2017, 12:11
Sık sık buluşma düzenliyoruz herhangi birini katılıp değişik kullanıcılardan bilgi alabilirsiniz.Mesela benim ilk motorum Kanuni Tiger'dı 250 cc daha sonra BMW F650 ye geçmiştim sakin tek silindir güzel bir motordu.Sonra 4 silindir zevkini yaşamak için Honda CBF 600 aldım hala onu kullanıyorum. Fakat her ne kadar motor tecrübe ile ilgili olsa da eğitim şart sonra öğrendiklerini tecrübe edebilirsin.

etkinlık olursa tabıki gelmek isterim.
eğitim şart da iş dolayısıyla pek vaktim olmuyor.

core_i
14.Ağustos.2017, 12:14
Mt25 güçsüz bir makina degil ben biraz daha kullanmanızı tavsiye ederim. Büyük motorun derdi de büyük. Almak istediğiniz model nedir?

önümüzdeki sene için düşünüyorum şimdiden araştırma yapıyorum kalbimde mt07 var ama diğer altarnatifleride düşünmek istedim. Bunu da en iyi siz tecrübeli arkadaşlar bilir.

Banderas
15.Ağustos.2017, 00:11
Ben Mt 25'i yaklaşık 1 sene kullandım biraz maddi biraz hanım baskısı ile sattım. Sattığımda 7500 km idi. sonrasında arkadaşlarımın motorlarını kullanıyorum. CBR500 R, MT07 gibi MT deli bozuk bir alet . "Tek teker edeceğem" (Rahmetli AEA nın lafı idi :( ) deyip kafanıza geçmesi muhtemel makinalardan biri. Geçen bir abimin NC750 sini kullandım. sakin makina kullanılabilir. bir arkadaşımın Tracer 700 ünü deneme fırsatım oldu. Naked dan çok farklı değil sadece kullanımı daha zevkli rüzgar yemediğiniz için. Aslında hedefim fazer 8 almaktı oturuş pozisyonu çok hoşuma gidiyordu. fakat CBF 1000 çok kısa bir deneme şansım oldu şans eseri müthiş . Hayalim Yakın zamanda CBF 1000 almak.
Allah herkesin gönlüne göre versin.
Tekeriniz düz bassın.
4 teker bedenini, 2 teker Ruhunu taşır.