PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu yaz nereleri gezelim ?

Pacuko
28.Haziran.2017, 16:11
evet başlıktan da anlaşılacağı gibi bu yaz nerelere gidelim neler yapalım nereleri görelim. Önerileriniz bekliyorum, öneriler geldikçe gönderiyi düzenleyip liste halinde devam ederiz. gittiğimiz yerlerin yolu keyifli görülecek tarihi yerleri veya süper manzaraları olması öncelik sebebim :D önerilerin yanına günübirlik gidilebilir yada kamplı gidilmesi gerek diye not düşerseniz süper olur. beyaz adam ve joyrider ın şelaleli bir gezisi vardı yerin adını bilmediğim için ekleyemedim.

1- ÇANAKKALE (kamp)
2- İĞNEADA (kamp)
3- UÇMAKDERE (günübirlik)
4- CEHENNEM ŞELALELERİ (günübirlik)

Roadcarver
28.Haziran.2017, 17:48
Salda gölü mutlaka gitmeliyiz

Mamba
28.Haziran.2017, 22:38
Salda gölü mutlaka gitmeliyiz

Neeyyyy Burdur mu:)))

Pacuko
29.Haziran.2017, 10:58
Neeyyyy Burdur mu:)))

uzakmı oldu ? :D

Roadcarver
29.Haziran.2017, 12:25
Valla biraz uzak ama resmi tatil ile haftasonu birlesince gidilebilir gibi 3 gun kurtarir :)

Mamba
29.Haziran.2017, 16:52
Ben CBR'la Ankara yaptıktan sonra en uzak mesafemi 40 km olarak ayarlicam:)
Bel fıtığı olmadan dönebilirsem tabi:))

Pacuko
03.Temmuz.2017, 17:38
Ben CBR'la Ankara yaptıktan sonra en uzak mesafemi 40 km olarak ayarlicam:)
Bel fıtığı olmadan dönebilirsem tabi:))

bakınız ağlayan motorcu :D gideriz gideriz ;) sen 3 gün izni koparda hertürlü gideriz ;)

ICEBERG
03.Temmuz.2017, 18:13
Vize Kızılağaç yakınında bulunan cehennem şelaleleri.Listeye ekle abi.

Pacuko
04.Temmuz.2017, 12:24
Vize Kızılağaç yakınında bulunan cehennem şelaleleri.Listeye ekle abi.

eklendi ;)

BEYAZADAM
27.Temmuz.2017, 23:17
Çanakkalede karşıya geçmeden Kabatepe kamp alanı varmış. Orallardan bilgi aldım. Deniz ve orman içiçe. Ama sitelerine girdiğimde geçici bir süre bakanlık tarafından kamp kısmının kapatıldığını ve şu an günübirlik hizmet verdiklerini öğrendim. Motosiklet 5 TL. Bir kişi de 3 TL. Çok uygun yani.

BEYAZADAM
27.Temmuz.2017, 23:19
Ayrıca biraz daha yol yapıp Asos'ta kamp yapabiliriz. Facede Transalp grubuna üye oldum. Oradaki üyelerden birinin Asos'ta kamp alanı var. Fiyatları sorar bilgi veririm.

BEYAZADAM
27.Temmuz.2017, 23:27
İğneada'da kamp için en güzel yer, dökümhane yolundaki ormanlık alan. Ayrıca dere kenarı da. Ama denize de yakın olmak isterseniz sahilin tam karşısında kamp yapanlar, karavanda yaşayanlar var ama tuvalet falan var mı bilmiyorum. Oraya gidiş rotamız: Çerkezköy'de buluşma- Pazarlı'da bir kahvaltı- Dupnisa mağarası gezisi- Dupnisa yanındaki dere kenarında mangal- dönüşte Çakıllı'da Çınaraltında çay kahve molası şeklinde olabilir.