PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsiklet modifiyesi kaynaksız traşsız garantiyi bozmadan:))

Tanguero
20.Haziran.2017, 17:59
Arkadaşlar marhaba;

Geçenlerde internette araştırırken aşağıdaki siteye rastladım. Malum benim motor MT 07 olunca direkt dikkatimi çekti. Arkadaşlar motoru modifiye ederek scrambler yapmışlar en sevdiğimden:) işim ilginç tarafı motorda sadece parça değiştiriyosunuz ve hepsi vidayla orjinal bağlantı noktalarına göre ayarlanmış. Tüm parçaları da online olarak satıyorlar. Anladığım kadarıyla en çok satan markalara böyle çalışmalar yapıp parça satarak para kazanıyorlar.. tabi bu durumda bizi sorunsuz sıkıntısız değişiklik yapma imkanı tanıyor. Bi inceleyin bakalım, sizin yorumlarınızı merak ediyorum:))

http://jvb-moto.com/rocknroll/?page_id=420

Bilkan55
20.Haziran.2017, 18:03
Sende basladın abi motorla uğrasmaya haırlı uğurlu olsun :)) . Benim görüşüm motorun zaten güzel hiç kasma bin böyle uğraşma motorla

Gucci
20.Haziran.2017, 18:14
Valla ben bayildim bittim bittim

Pacuko
21.Haziran.2017, 09:32
bence mt- 07 yi bu hallere sokmayla uğraşmaya hiç gerek yok :D nedeni ise yamaha zaten bu tarz için 2 adet motor üretmiş bakınız xsr900 ve xsr 700 ;) ayrıca bu motorlar tasarım ödülü de aldı ;)

Tanguero
21.Haziran.2017, 14:12
Aynı sitede xsr 700 ün tasarımları da var... onlara da bittim ben:)

Roadcarver
21.Haziran.2017, 14:13
hafiften modifiye iyidir de Honda göremedim ben