PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Topcase Ceza Sonrası

Roadcarver
12.Mayıs.2017, 10:56
Arkadaşlar topcase ile ceza yediyseniz cezayı ödedim bitti olmuyor.Cezayı ödedikten sonra ya topcase i ruhsata işleteceksiniz yada sökeceksizin söktünüz iş yine bitmiyor.Motorun plaka görünecek şekilde topcasesis halinin fotoğraf çıktısını alıp ilçe trafikten düşüm yaptırmanız gerekiyor.Yoksa ceza ile beraber size verilen 7 gün boyunca trafiğe çıkabilir raporu 7 günden sonra ilk çevirmede motorunuzun bağlanmasına sebep olabilir.

Gucci
12.Mayıs.2017, 11:00
Valla biktim illahlah ettim sattim topunu case'ini

Tanguero
12.Mayıs.2017, 11:09
Aynen öyle...

Pacuko
12.Mayıs.2017, 11:11
Bende depoüstü çantaya geçecim heralde. Vallaha uyuz edici bir durum.

Pacuko
21.Haziran.2017, 09:37
abi şimdi bu topcase olayını nasıl çözdüğünü bi anlatıversene bize reelde neler yapmak lazım ;)

Roadcarver
21.Haziran.2017, 11:41
abi şimdi bu topcase olayını nasıl çözdüğünü bi anlatıversene bize reelde neler yapmak lazım ;)

ceza mı yedin yoksa :)

önce cezası ödüyorsun sonra motorun çantasını söküyorsun plaka görünecek şekilde fotoğrafını çekiyorsun,fotoğrafın çıktısını alıyorsun fotoğrafçıdan ilçe emniyete gidip fotoğrafı dosyana ekletiyorsun oda sisteme kusur giderilmiştir yazıyor.Bu işlemleri yapmazsan sadece cezayı ödersen ilk çevirmede motoru bağlarlar

Pacuko
21.Haziran.2017, 12:07
ceza mı yedin yoksa :)

önce cezası ödüyorsun sonra motorun çantasını söküyorsun plaka görünecek şekilde fotoğrafını çekiyorsun,fotoğrafın çıktısını alıyorsun fotoğrafçıdan ilçe emniyete gidip fotoğrafı dosyana ekletiyorsun oda sisteme kusur giderilmiştir yazıyor.Bu işlemleri yapmazsan sadece cezayı ödersen ilk çevirmede motoru bağlarlar
yok abi ceza yemedim de merak ettim acaba daha kolay bir yolu oldumu diye.