PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi marka lastik tercih etmeliyim

SÜVARİ
14.Nisan.2017, 15:49
Merhaba arkadaşlar cb 650 f kullanıyorum üzerindeki orjinal dunlop yaklaşık 3500 km yol yaptım gazı açıyorum tabiri caiz ise kıç atıyor frene basıyorum aynı bisikletteki gibi sağa sola yalpa yapıyor lastikleri ısıtacak kadar yol yapmadım artı pirelli kullanmisligimda oldu ısınıyorlardı ben bu lastiklerde o sıcaklığı hiç bir türlü hissetmedim engin bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim selamlar saygılar.

Roadcarver
14.Nisan.2017, 15:51
abi ben michelin pilot road 4 kullanıyorum gayette memnunum

BEYAZADAM
20.Nisan.2017, 15:03
Gerçi benimki scooter ama lastik uzmanı olmadığım için en iyilerinden ve kabul görmüş olanlarından biri olan Michelin City Grip kullanıyorum. Hızlanma ve frenajda herhangi bir olumsuzluğa rastlamadım şimdiye kadar. Sadece keskin bir virajda ve artçılı kullanırken, yol çizgisi üzerine denk gelen arka lastik biraz kaydı ancak hemen toparladı. Tavsiye eder miyim? Ederim.

keeperr
13.Ocak.2018, 12:19
sanirim lastik zamanim veldi..city gripten devam edeyim diyorum xmax 250 icin..ne dersiniz, bir de varmi grubumuza fiyat avantaji saglayan yer?

BEYAZADAM
13.Ocak.2018, 12:24
Ben de Sym'de city grip tercih etmiştim. Çok da memnunum. Ancak son zamanlarda Anlas diye bir marka daha var. Fiyatları uygun herhalde. Denenebilir belki.

Same shit, different day....

keeperr
13.Ocak.2018, 12:30
Ben de Sym'de city grip tercih etmiştim. Çok da memnunum. Ancak son zamanlarda Anlas diye bir marka daha var. Fiyatları uygun herhalde. Denenebilir belki.

Same shit, different day....anlas i @mamba denemisti sanirim..memnun kaldimi gorus versin

Mamba
13.Ocak.2018, 12:31
Ben hiç Anlas demedim. Scooter'da city grip derim her türlü. KEndini ispatlamış. Zaten lastikler küçük riske gerek yok bence.

keeperr
13.Ocak.2018, 12:33
Ben hiç Anlas demedim. Scooter'da city grip derim her türlü. KEndini ispatlamış. Zaten lastikler küçük riske gerek yok bence.sendeki racing gibi olanda ne vardi..ankaraya gitmeden oncemi almistik

keeperr
13.Ocak.2018, 12:55
gruba avntjli fiyat saglayan biyer varmi?

Pacuko
13.Ocak.2018, 13:18
Pilot road 4 diyorum. Şimdi 5 te çıkıyor onu daha araştırmadım. Birde makinadaki güç fazla olduğundan ani gaz açışlarında o arka teker sarması engellenemez. Ama frenajda kayması kesilir.