PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Duke 125 abs VS Mt 125 ?

Greek Freak
19.Eylül.2019, 21:47
Abilerim bildiğiniz üzere ehliyeti almam ile beraber bir motor arayışı içine girdim aslında ehliyeti almadan önce de çok araştırmıştım sonuç olarak hem fiyat hem görünüş hem konfor olarak bu iki motor arasında kaldım. Sorum ise duke 125 te abs varken mt 125 olmaması büyük bir sorun mu yoksa başlangıç motoru olacağı için hangisi tercih etmeliyim.

ETKO
19.Eylül.2019, 21:50
Abilerim bildiğiniz üzere ehliyeti almam ile beraber bir motor arayışı içine girdim aslında ehliyeti almadan önce de çok araştırmıştım sonuç olarak hem fiyat hem görünüş hem konfor olarak bu iki motor arasında kaldım. Sorum ise duke 125 te abs varken mt 125 olmaması büyük bir sorun mu yoksa başlangıç motoru olacağı için hangisi tercih etmeliyim.Abs önemli

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scoffield
19.Eylül.2019, 22:05
Abilerim bildiğiniz üzere ehliyeti almam ile beraber bir motor arayışı içine girdim aslında ehliyeti almadan önce de çok araştırmıştım sonuç olarak hem fiyat hem görünüş hem konfor olarak bu iki motor arasında kaldım. Sorum ise duke 125 te abs varken mt 125 olmaması büyük bir sorun mu yoksa başlangıç motoru olacağı için hangisi tercih etmeliyim.

Abs önemli bir çok kez devreye girdi ben de r25 Abs kullanıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Roadcarver
19.Eylül.2019, 22:22
Bence de Abs li olmalı

ICEBERG
19.Eylül.2019, 23:34
Bencede abs olan bir model seçmen daha isabetli olur. Belli bir sürüş tecrübesinden sonra farklı motosikletler kullandıkça daha iyi anlıycağına eminim. Şekle önem verme güvenlik herzaman daha önemli. Abilerinin tavsiyelerini hiç bir zaman kulak ardı etme.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bebeto
20.Eylül.2019, 00:44
Ben ABS nin önemini 2. motorum rc390 da anladım 6aylık kullanımda 1 kere devreye girdi kazayı önledi (önüme kıran araç yüzünden) panik frende.

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CONTACI
20.Eylül.2019, 09:39
Abs konusunda hemfikirim..

SM-J810F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi