PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TOPLU OLARAK MOTOSİKLETLERİMİZ İÇİN YAĞ ALIMI.

Pacuko
07.Şubat.2019, 15:49
arkadaşlar benim bakım zamanı yaklaşıyor ve yağ almam lazım. başka yağ ihtiyacı olan varsa birleşip toplu alalım ki indirimli olsun diye düşünüyorum.

varmı yağa ihtiyacı olan ?

1 sezonda en az 2 yağ değişimi yaptığım için fiyat iyi olursa ben 2 ad. 4 lt bile alabilirim.
aynı şekilde filitre içinde konuşabiliriz ben yazıyorum ihtiyacımı.
yazan oldukça başlıkta güncellerim.

bakımı hemen yapacağız diye dşünmeyin sezonda illaki ihtiyacınız olacak durum varsa toplu indirimli alalım tek tek almak yerine
bilindik tanıdık yer bilen varsada tavsiye edebilir.

ekleme: bu şi fuarda da halledebiliriz yeterki ne kadar neye ihtiyaç var bilelim.

pacuko: 1 ad 4 lt yağ 1 adet yağ filitresi.

Roadcarver
07.Şubat.2019, 15:55
Bemim daha 7000 km var değişime bu gidişle anca seneye değişir.daha 3000 km yapmisim

ETKO
07.Şubat.2019, 15:57
Ben daha yeni aldim :( biraz araştırdım hem kampanya vardı hemde sezona girerken biraz kalın yağ koymak istedim oyuzden bunu aldım

https://www.hepsiburada.com/castrol-power-1-15w-50-4t-4litre-p-HBV0000019GI2?magaza=Hepsiburada

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BEYAZADAM
07.Şubat.2019, 16:24
Benim de ihtiyacım var ama bu motora ne konuluyor bilmiyorum. Araştırayım sonra yazayım.

Same shit, different day....

Pacuko
07.Şubat.2019, 16:36
Bemim daha 7000 km var değişime bu gidişle anca seneye değişir.daha 3000 km yapmisim

abi km yi doldurmasan bile 1 yılı devirince yağı değiştirmek gerek diye bir öneri var

Roadcarver
07.Şubat.2019, 16:37
abi km yi doldurmasan bile 1 yılı devirince yağı değiştirmek gerek diye bir öneri varYaza doğru bakariz o zaman